SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Spa Hotelu Silva je čtyřhvězdičkový hotel s 36 pokoji a širokou nabídkou spa & wellness služeb. Nachází se na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, na kraji Slavkovského lesa kousek od kolonády a lázeňského centra.

Chceme, abyste se u nás cítili opravdu komfortně, proto jsou naše pokoje útulné a dostatečné prostorné. Na výběr máte z jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, které se skládají z předsíně s velkou šatní skříní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a ložnicí. Některé pokoje mají také balkon s výhledem do lesa. Pokoje jsou vybavené pohodlnou postelí, sezením, televizí, sejfem a minibarem. Ve všech pokojích je zdarma WiFi připojení. Dejte si pár kol saunování, ponořte se do koupele s blahodárnými příměsi nebo si naordinujte některou z našich masáží. Způsobů, jak si dopřát pár chvilek pro sebe máme u nás spoustu. Zaměřujeme se především na wellness služby, jejichž základ tvoří zdejší léčivé přírodní zdroje. Rádi bychom, aby pro vás bylo naše jídlo opravdovým zážitkem. Proto pro vás připravíme to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně. Ochutnat můžete také skvělá vína z Lombardie, Jižního Tyrolska a Moravy, která pro nás vytipoval znalec a špičkový someliér pan Jiří Markuzzi. V naší společenské místnosti si můžete v doprovodu příjemné relaxační hudby a dobré knížky dopřát také výtečnou kávu. V těsné blízkosti hotelu najdete pavilon Lesního pramene a Geologický park. Klid, čerstvý vzduch, soukromí a přátelská atmosféra z něj dělají ideální místo pro odpočinkový víkend nebo dovolenou.

SPA HOTEL SILVA ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou s toaletou, trezorem a minibarem.

Recepce

24 hodin

Gastronomie

Ve Spa hotelu Silva si zakládáme na kvalitní gastronomii. Přichystáme vám to nejlepší z moderní české a italské kuchyně. Ochutnat u nás ale můžete i jídlo připravené podle tradičních českých receptur.

Ochutnat u nás můžete také to nejlepší víno z vinic Lombardie, Jižního Tyrolska, nebo Dolní Moravy. Za výběrem stojí znalec a špičkový someliér pan Jiří Markuzzi.

Okolí hotelu a Mariánské Lázně

Západočeské město Mariánské Lázně nabízí svým návštěvníkům nádherné centrum i okolí města, které přímo vybízí jak k pěší, tak cykloturistice. V centru města si nesmíte nechat ujít Hlavní lázeňskou kolonádu se Zpívající fontánou, kde nezapomeňte ochutnat lázeňské oplatky. Okolní parky vás nadchnou svou příjemnou a poklidnou atmosférou.

Rezervovat ubytování v SPA HOTEL SILVA - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah