VILLA SAVOY - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Villa Savoy**** nabízí příjemné ubytování vysokého standardu. Nedílnou součástí jsou kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur. Hotel disponuje 37 pokoji, které jsou útulně vybaveny.

Villa Savoy**** leží v proslulých Mariánských Lázních. Byl vystavěn začátkem 20. století. Ve své době byl již tenkrát velice luxusním hotelem, nyní se pyšní čtyřhvězdičkovým standardem.

Po své celkové rekonstrukci, která proběhla před deseti lety, nabízí příjemné ubytování vysokého standardu. Nedílnou součástí jsou kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur. Hotel disponuje 37 pokoji, které jsou útulně vybaveny. Je zde možnost ubytování jak v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, tak i v třílůžkových.

VILLA SAVOY ubytování v hotelu

Komfortní pokoje v hotelu VILLA SAVOY**** Spa Park Hotel jsou vybaveny se sprchou či vanou, bezbariérovým přístupem nebo balkonem. Záleží na vás, čemu dáte přednost. V každém z pokojů pak naleznete satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi), telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V pokoji také naleznete župan a pantofle, které jsou zdarma. Pro rodiče s dětmi je připravena dětská postýlka, kterou je však nutné předem rezervovat.

Gastronomie

Hotel nabízí luxusní restauraci se širokým sortimentem české i mezinárodní kuchyně se speciální denní nabídkou a vynikajícími sladkými pokrmy. Klienti mohou využít nabídky diety na redukci váhy, ale také i bezlepkovou dietu a vegetariánské menu. Hotel také nabízí kavárnu s krbem, jejíž součástí je satelitní televize a knihovna, kde si hosté mohou vychutnat kávu a moučník nebo také sklenku vína.

Okolí hotelu a Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou nazývány městem v parku, architektonickou perlou, pokladnicí minerálních pramenů. Edison prohlásil, že krásnější lázně nejsou na celém světě, anglický král Edward VII se přiznal, že ač procestoval velký kus světa, nikde jinde ho nechytila u srdce poezie nádherné přírody tak, jako v Mariánských Lázních. A Miroslav Horníček napsal o milovaných lázních celou knihu. Před necelými 10 lety byly vyhlášeny městskou památkovou rezervací a chlouba Mariánek, vznosná litinová kolonáda, se v roce 2010 stala národní kulturní památkou. Historizující architektura zde je obdivuhodně kompaktní, jak centrum lázní, tak i domy na jejich okraji.

Rezervovat ubytování v VILLA SAVOY - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah