TYLOVA APARTMENTS - Kutná Hora

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Tylova apartments nabízejí klidné ubytování v historickém centru Kutné Hory.

Tylova apartments se nacházejí v Kutné Hoře a poskytují ubytování ve dvou moderně zrekonstruovaných apartmánech. Ubytování je vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi či skupiny. Parkování zdarma před domem. Wifi připojení k internetu samozřejmostí.

TYLOVA APARTMENTS ubytování v apartmánu

K dispozici jsou 2 apartmány:

1. Apartmán se dvěma ložnicemi, v obou ložnicích je manželská postel, TV, WIFI, posezení, kuchyň s jídelním koutem vybavená troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, toastovačem, koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, WC, pračka. K apartmánu patří i malý balkon.

2. Apartmán s jednou ložnicí se dvěma manželskými postelemi, obývacím pokojem – posezení a rozkládací pohovka, TV, WIFI, s kuchyní – vybavená troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, toastovačem a myčkou nádobí. Koupelna s vanou, WC a pračkou. V apartmánu je v letních měsících k dispozici klimatizace.

Gastronomie

Ubytování se nabízí bez jídla. V docházkové vzdálenosti od apartmánů je několik restaurací. Nejbližší je vzdálena 50 m.

Okolí apartmánu a Kutná Hora

Apartmány se nacházejí v historickém centru Kutné Hory, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Za návštěvu jistě stojí chrám Svaté Barbory či České muzeum stříbra a středověký důl.

Rezervovat ubytování v TYLOVA APARTMENTS - Kutná Hora

Nejbližší ubytování v Kutné Hoře a okolí

Ubytování Kutná Hora

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah