APARTMÁNOVÉ DOMY LIPNO HOME - Lipno nad Vltavou

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o rekreačním zařízení

Popis ubytování

Apartmánové domy Lipno Home mají pro hosty širokou nabídku ubytování na břehu Lipenské přehrady.

Všechny apartmány nabízí hostům výborné zázemí pro dovolenou na Lipně.

Automobily mohou hosté parkovat před objekty apartmánů.

APARTMÁNOVÉ DOMY LIPNO HOME ubytování v rekreačním zařízení

Apartmánové domy Blue-Antik

Komfortně vybavený apartmánový dům s orientací na jih, který se nachází blízko pěší promenády s obchůdky, restauracemi, kavárnami a informačním centrem. 300 m od nás naleznete Ski/Aktiv areál Lipno a 200 m pláž Marinu.

Apartmánové domy Orange-Antik

Dva luxusní, komfortně vybavené apartmánové domy s orientací na jih, které se nachází blízko pěší promenády s obchůdky, restauracemi, kavárnami a informačním centrem. 300 m od nás naleznete Ski/Aktiv areál Lipno a 200 m pláž Marinu.

F-APARTMENT a B-APARTMENT

Luxusní, komfortně vybavený apartmán s orientací na jih. Nachází se v komplexu Riviera vzdálený 1 minutu od pláže, 2 minuty od centra obce a cca 700 m od lanovky, kde naleznete informační centrum, obchody a restaurace.

Lipnoapartments 88 A a 88 B

Dva moderní apartmány přímo na hlavní promenádě vedle informačního centra s vlastním parkovištěm a společnou terasou. Ski/Aktiv areál Lipno je vzdálen 300m, lipenská pláž, cyklostezka a jachetní přístav Marina Lipno 200m.

Apartmány 503/8, 503/12, 503/17, 502/11, 502/7, 502/14, 503/1 a 501/9 v areálu Riviera

Moderní příjemné apartmány v borovicovém lesoparku s terasou, nebo balkónem s výhledem na lipenské jezero. Ski/Aktiv areál Lipno je vzdálen 8000m, lipenská pláž a cyklostezka 50m, jachetní přístav Marina Lipno 200m.

Apartmán D8

Apartmán je součástí areálu Doky, což je několik samostatných budov s apartmány, které jsou zasazeny do zahrady s okrasnou zelení, privátním venkovním vyhřívaným bazénem 15×5 ,5 m, brouzdalištěm pro děti a relaxačním centrem se saunou, aromaterapií a dětským hřištěm.

Luxusní vily

Villa Gama nabízí komfort pro nejnáročnější zákazníky. Dům má zahradu a terasu s možností grilování, ze které je nádherný výhled na lipenské jezero. Samozřejmostí je WiFi internet a satelitní TV programy.

Recepce

10 AM

Rezervovat ubytování v APARTMÁNOVÉ DOMY LIPNO HOME - Lipno nad Vltavou

Nejbližší ubytování v Lipně nad Vltavou a okolí

Ubytování Lipno nad Vltavou

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah