JBX HOTEL/REZIDENCE/APARTMENTS - Lipno nad Vltavou

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartments JBX Lipno nabízí velmi příjemné ubytování v obci Lipno nad Vltavou.

Po celém areálu je k dispozici bezplatné internetové Wi-fi připojení a váš vůz můžete zaparkovat pohodlně v našich podzemních garážích. Jednou z největších předností JBX je sluneční terasa, která se nachází na střeše apartmánového domu. Terasa je koncipována jako relax a wellness zóna kde si můžete dopřát odpočinek ve whirlpoolu, bazénu s protiproudem, sauně či na masáži nebo jen spokojeně relaxovat na lehátkách a užívat si krásného výhledu na Lipenskou přehradu a Šumavu.

JBX HOTEL/REZIDENCE/APARTMENTS ubytování v apartmánu

Luxusní apartmány vás nadchnou svou prostorností a moderním vybavením. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, která je spojena s obývacím pokojem s TV, nechybí vlastní sociální zařízení se dvěma toaletami a posezení na balkóně.

Apartmán Deluxe

Plně vybavený Apartmán Deluxe nacházející se v přízemí disponuje terasou s příjemným posezením. Celková rozloha apartmánu je 80 metrů čtverečných. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně, ve které je samozřejmostí varná deska s mikrovlnou troubou, ale i myčka. V každém z našich apartmánů jsou vždy dvě ložnice s manželskými postelemi, koupelna s toaletou a další samostatná místnost s WC. V celém našem areálu je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Klienti, kteří si rezervují tento nebo jiný pokoj mají k dispozici parkování pro jedno auto zdarma.

Apartmán Deluxe s výhledem

Apartmány Deluxe s výhledem se nachází v prvním, případně druhém patře. Apartmány mají k dispozici balkón s posezením o rozloze 10 metrů čtverečních, celkově má apartmán rozlohu 80 metrů čtverečných. Součástí apartmánu jsou též dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi a obývací pokoj, který je propojený s plně vybavenou kuchyní (mimo troubu). Celý areál disponuje Wi-Fi připojením k internetu zdarma. Parkovat lze přímo v areálu ve vlastní podzemní garáži, nebo lze využít 1 bezplatné parkovací stání na parkovišti.

Junior Suite

Až 6 osob se může ubytovat v našem Junior Suite v přízemí, nicméně nehrozí, že by hosté neměli dostatek prostoru. Součástí Junior Suite jsou dvě ložnice s manželskými postelemi, kompletně vybavená kuchyně (mimo troubu), koupelna s vlastní toaletou + druhé WC v další oddělené místnosti. Prostorný pokoj Junior Suite dále disponuje vlastní pracovnou. To vše na celkové ploše 95 metrů čtverečních. K Junior Suite dále náleží vlastní terasa s příjemným posezením o rozloze 12 metrů čtverečních. Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu mohou hosté využívat po celém areálu. V ceně je dále zahrnuto parkování pro 1 auto na pokoj.

Junior Suite s výhledem

Prostorný pokoj Junior Suite nabízí ubytování pro až 6 osob ve dvou oddělených ložnicích s manželskými postelemi. K dispozici je dále vlastní balkon s posezením, kompletně vybavená kuchyně (mimo troubu), obývací pokoj a v neposlední řadě koupelna s WC + další toaleta v samostatné místnosti a pracovna. To vše o celkové rozloze 105 metrů čtverečních. Pokoje Junior Suite se nachází v prvním nebo druhém patře a poskytují krásný výhled do okolí. Internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v celém areálu hotelu zdarma. Hosté mohou využít pro 1 auto na pokoj bezplatné parkovací stání.

Apartmán Superior

Využijte náš nejprostornější apartmán se dvěma ložnicemi, ve kterém se pohodlně ubytuje až 6 osob. Nemusíte se strachovat, že byste neměli dostatek prostoru, apartmán má totiž rozlohu 170 metrů čtverečních. Součástí apartmánu Superior je již tradičně plně vybavená kuchyně (mimo troubu), obývací pokoj, koupelna s WC + druhé WC zvlášť, i pracovna, kde budete mít dostatek klidu pro případnou práci na služební cestě. Nechybí ani balkon s posezením v případě, že si budete chtít užít relax a především výhled na celou Lipenskou přehladu, jelikož se apartmán nachází ve druhém patře. V ceně ubytování je dále zahrnuto Wi-Fi připojení k internetu po celém objektu + parkovací stání pro 1 automobil.

Recepce

Recepce Apartments JBX Lipno má otevřeno každý den mezi 8:00 - 11:00 a od 16:00 - 20:00 hod případně dle dohody

Gastronomie

Stravování je možné zajistit v partnerské restauraci Kotva hned naproti Apartments JBX - vzdálenost 10 m.

Okolí apartmánu a Lipno nad Vltavou

Díky svojí poloze v centru Lipna nad Vltavou máte nejrůznější aktivity co by kamenem dohodil. Pláž, přístav, cyklostezky, turistické trasy, skiareál, půjčovny kol, in-line bruslí, koloběžek, paddleboardů, šlapadel, jacht a dalšího vybavení. Auto můžete nechat celý týden v garáži a přesto nestihnete podniknout výlety na všechny atrakce, které Lipno a jeho okolí nabízí.

Rezervovat ubytování v JBX HOTEL/REZIDENCE/APARTMENTS - Lipno nad Vltavou

Nejbližší ubytování v Lipně nad Vltavou a okolí

Ubytování Lipno nad Vltavou

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah