APARTMÁNY MACHEK - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány Machek se nachází v centrální části Praha - Vinohrady a nabízí jednopokojové apartmány, vhodné pro 1 - 2 (3) hosty, nebo dvoupokojové, vhodné pro 2 - 3 (4) hosty. Apartmány mají posezení se satelitní TV a počítačem, kuchyň nebo kuchyňský kout, koupelnu a některé z nich také balkon. Protože parkování v centru Prahy je vyhrazeno pro residenty a platící uživatele, parking je omezen. K dispozici je bezpečný placený parking u domu, nebo parking zdarma nedaleko.

APARTMÁNY MACHEK ubytování v apartmánu

Apartmány jsou moderně zařízeny s mnoha doplňky z masivního dřeva a jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňkou s potřebami pro vaření a chladničkou, sat. TV, PC s rychlým připojením na net zdarma. Okna směřují do vnitrobloku bytových domů se zahradou, nebo do klidné ulice. V tomto případě mají okna dvojnásobnou sílou skla, aby byl zajištěn klid i při případném vnějším hluku. Z důvodu nejnižších podlaží mají některé apartmány výhled poněkud ome- zen. Můžete si vybrat jednopokojové apartmány, vhodné pro 1 - 2 (3) hosty, nebo dvoupokojové, vhodné pro 2 - 3 (4) hosty. Čistě povlečené lůžkoviny a osušky k dispozici. Apartmány jsou dále vybaveny mnoha praktickými doplňky.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmány Machek se nachází v centrální části Praha - Vinohrady. Tato část města je známa jako krásná a klidná residenční čtvrť, s velkým výběrem obchodů a restaurací. Stranou turistických davů, ale s výbornou dostupností většiny pamětihodností města jak pěšky, tak MHD. Nejbližší zastávka metra a tramvají je jen několik minut chůze, na Václavské náměstí dojdete do 12 minut

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY MACHEK - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah