HOTEL GALILEO - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Galileo Praha se nachází v rezidenční čtvrti centra Prahy, zvané Vinohrady.
Hotel Galileo je jedním z nejnovějších hotelů moderního řetězce Your Prague Hotels, který prošel důkladnou rekonstrukcí. V roce 2006 byla kompletně zrekonstruována starší část budovy. V roce 2011 prošla kompletní modernizací i druhá část hotelu, nacházející se na rohu Bělehradské ulice. V současné době si hosté mohou vychutnat pobyt v jednom z 57 pokojů v kouzelné atmosféře historické Prahy v klidném, elegantním a pohodlném prostředí. Hotel je dostupný městskou hromadnou dopravou. Zastávka tramvaje je přímo u hotelu a Václavské náměstí je vzdálené pouhých 10 minut pěší chůzí.

HOTEL GALILEO ubytování v hotelu

Vybavení pokojů je ve stylu Art Noveau. Na každém pokoji je telefon s přímou linkou, satlitní TV, rádio, vysokorychlostní Wi-Fi internet, minibar, trezor, detektory kouře, klimatizace. Na každém pokoji je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a šálky. Pokoje jsou nekuřácké.

Standardní pokoje
Hotel Galileo Praha nabízí příjemné ubytování v jednom z 22 standardních dvoulůžkových pokojů (manželská postel / dvě oddělená lůžka) nebo v třílůžkovém pokoji, který má jednu manželskou postel a lůžko pro třetí osobu. Pokoje mají dřevěné podlahy a jsou nekuřácké. Snídaně a připojení k Wi-Fi na pokoji je v ceně zahrnuto.

Nadstandardní pokoje
Pro komfortnější pobyt hotel Galileo nabízí ubytování v 14 prostorných Superior pokojích, které se nacházejí v moderní části hotelu společně s restaurací v posledním patře. Superior pokoje jsou zařízeny v italském stylu a jsou vhodné pro alergiky, jelikož byly koberce nahrazeny kvalitní podlahovou krytinou.

Apartmány
Rodiny a skupiny přátel mohou strávit pobyt v apartmánu, který disponuje 2 oddělenými pokoji s 4 lůžky (1 manželská postel a dvě oddělená lůžka).

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Okolí hotelu a Praha

Poloha: Hotel GALILEO je umístěn v historické rezidentní čtvrti centra Prahy zvané Vinohrady v Bruselské ulici číslo 3. Zastávky městské hromadné dopravy jsou jen pár kroků od hotelu (metro a tramvaj) a slavné Václavské náměstí je jen 10 minut chůze. Vinohrady a Tylovo náměstí: Tylovo náměstí na Vinohradech se rozkládá mezi náměstím I. P. Pavlova a Náměstím Míru. Od jeho postavení, snad 1875, se mu říkalo Tržiště nebo Tržní náměstí. Během let 1895-1938 bylo zváno Tylovo náměstí. Na počest českého osvícence, dramatika, herce, romanopisce a spoluautora české národní hymny Josefa Kajetána Tyla (1808-1856). Uprostřed náměstí je malý a udržovaný parčík. V přízemí domů obklopujících náměstí jsou převážně obchody s různým zbožím. Na západní straně v průčelí ulice je nově zrekonstruovaná Tylova pasáž, ačkoliv malá, hodná soupeřit se známějšími na Novém Městě. Co se dopravy týká, je Tylovo náměstí přístupné metrem i tramvají. Nejbližší zastávka je I. P. Pavlova, kde je jak metro, tak několik tramvajových linek.

Rezervovat ubytování v HOTEL GALILEO - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah