HOTEL TREVI - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Trevi nabízí svým hostům ubytování v centru Prahy s výborným spojením do historického centra města, na hlavní nádraží, autobusové nádraží Florenc a všechna další důležitá místa. Stanice metra se nachází 200 m od hotelu. V blízkosti hotelu se nachází velké množství restaurací, supermarket s nepřetržitým provozem a městský park.

Hotel Trevi nabízí svým hostům ubytování v centru Prahy s výbornou výchozí pozicí pro návštěvu památek města, a zároveň je nedaleko hlavního nádraží. Hosté se zde mohou ubytovat v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat po předchozí domluvě za poplatek na parkovišti vzdáleném cca 150m.

HOTEL TREVI ubytování v hotelu

Hotel TREVI nabízí ubytování v 27 pokojích. Naleznete u nás pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Každý z nich se nachází v jednom z 5-ti pater a jejich dostupnost je zajištěna výtahem. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem dále zde pak naleznete televizor, lednici s minibarem a bezpečnostní trezor pro uložení Vašich cenností. Pokoje disponují výhledem do dvora nebo do ulice a některé z nich jsou vybaveny balkónem.

Recepce

Recepce je otevřena nepřetržitě, hosté se tedy mohou přihlásit k pobytu kdykoli. Naši recepční Vám jsou připraveni poradit nebo pomoci s jakýmkoli problémem 24 hodin denně.

Gastronomie

Hotel poskytuje pouze snídaně, které jsou v ceně ubytování. V bezprosřední blízkosti hotelu se nachází řada gastronomických zařízení různého druhu (restaurace, pizzerie, kavárny). Přímo naproti hotelu je též obchod s potravinami, který je otevřený nonstop.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v srdci služeb všeho druhu. Nechybí zde restaurace, bary, kluby, specializované obchody různého zaměření. Zaběhat si nebo odreagovat se při příjemné procházce můžete v nedalém parku Havlíčkovy sady. Kostel sv. Ludmily na Náměstí Míru v bezprostřední blízkosti hotelu je nejen fascinující neogotickou památkou, ale také užitečným orientačním bodem.

Rezervovat ubytování v HOTEL TREVI - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah