HOTEL PAWLOVNIA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Pawlovnia je útulný hotel, s plně vybavenými pokoji, ideálný pro Vaše obchodní cesty, ale i rodinné pobyty. Personál hotelu i restaurace se postará o splnění každého Vašeho přání.

Hotel Pawlovnia se nacházi v bezprostřední blízkosti parku. Má velmi dobrou dostupnost do historického centra Prahy, a ještě lepší do zoologické a botanické zahrady. Všechny hotelové pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem (pokoje superior s vanou) a toaletou. Vybavení pokojů zahrnuje lednici, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, telefon. Hotelová restauarce nabízí tradiční české speciality, ale i moderní pokrmy světové gastronomie za příjemné ceny. Přímo na hotelovou restauarci je napojen zcela nový bazén s protiproudem, který dodává hotelu neopakovatelnou atmosféru. Využívaní bazénu je zahrnuto v ceně ubytování, spolu se snídaní.

HOTEL PAWLOVNIA ubytování v hotelu

Hotel nabízí celkem 15 pokojů, z toho 4 jednolůžkové pokoje, 9 dvoulůžkový pokojů typu standard s možností přistílky a 2 dvoulůžkové pokoje typu superior (pokoj větších rozměrů má koupelnu s vanou a oddělené sociální zařízení, jeden z pokojů má vlastní balkon). Pokoje jsou rozdělěny na kuřácké a nekuřácké.

Recepce

Hotelová recepce je otevřená denně od 06:30 do 22:00 hod. . Na požádání je recepce otevřená i mimo tuto dobu.

Gastronomie

V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně. Za poplatek je možno si doobjednat polopenzi nebo plnou penzi v hotelové restauraci. Restauarce nabízí také možnost pořádání různych společenských akcí (oslavy, svatby, firemní a jíné večírky, atd.) a firemních školení, popřípadě menších konferencí.

Okolí hotelu a Praha

V bezprostřední blízkosti hotelu je nachází park, který skvěle dotváří atmosféru klidného prostředí.

Rezervovat ubytování v HOTEL PAWLOVNIA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah