HOTEL&RESIDENCE PRAGA 1 - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (821)
  • >>> Josefov (146)
  • >>> HOTEL&RESIDENCE PRAGA 1 - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Praga 1 je čtyřhvězdičkový hotel s 31 pokoji, který se nachází blízko Karlova náměstí. Jeho výtečná dostupnost a malá kapacita, díky které je zaručeno soukromí, láká rodiny s dětmi i mladé páry.

Hotel je plně nekuřácký. Služby recepce a lobby baru jsou k dispozici non stop. Hotel Praga 1, který je součástí Your Prague Hotels, nabízí ubytování se snídaní v ceně a Wi-Fi zdarma. Pokud si přejete zaparkovat své auto, využijte podzemní garáž našeho sesterského hotelu Caesar Praha, který je jen "přes ulici".

HOTEL&RESIDENCE PRAGA 1 ubytování v hotelu

Vybavení pokojů je ve stylu Art Noveau. Na každém pokoji je telefon s přímou linkou, satlitní TV, rádio, vysokorychlostní Wi-Fi internet, minibar, trezor, detektory kouře, klimatizace. Na každém pokoji je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a šálky. Pokoje jsou nekuřácké.

Standardní pokoje
Hotel Praga 1 nabízí příjemné ubytování v jednom z 18 standardních dvoulůžkových pokojů (manželská postel / dvě oddělená lůžka) nebo v třílůžkovém pokoji, který má jednu manželskou postel a lůžko pro třetí osobu. Pokoje mají dřevěné podlahy a jsou nekuřácké. Snídaně a připojení k Wi-Fi na pokoji je v ceně zahrnuto.

Apartmány
Rodiny a skupiny přátel mohou strávit pobyt v apartmánu, který disponuje 2 oddělenými pokoji s 4 lůžky (1 manželská postel a dvě oddělená lůžka).

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Praga 1 je umístěn v centru Prahy v těsné blízkosti Karlova náměstí v Žitné ulici. Nejbližší stanice metra a zastávka tramvaje je vzdálená přibližně 100 m. Václavské náměstí je 5 minut pěší chůzí. Stejně jako Václavské náměstí bylo původně koňský trh, Karlovo náměstí bývalo tržiště s dobytkem. Mělo sloužit jako centrum Nového Města, ale jeho pozici nakonec získalo Václavské náměstí. Na Karlově náměstí jsou významné stavby, jako je Novoměstská radnice nebo klášter Emauzy, založený Karlem IV. roku 1347, kterým chtěl znovu oživit staroslovanskou klášterní tradici svatého Cyrila a Metoděje. Karlovo náměstí dnes sice patří mezi lokality rušného velkoměsta, ale jeho park s vysokými stromy, krásnou fontánou a sochami slavných českých spisovatelů, umělců a politiků, dokáže rychle změnit image šedého centra za nádherné místo obohacené kulturní historií naší Prahy.

Rezervovat ubytování v HOTEL&RESIDENCE PRAGA 1 - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah