HOTEL2601 - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion U Cempu leží ve významném turistickém centru Národního parku Česko - Saské Švýcarsko (3km od České Kamenice, , 20km od Děčína) v malebné turistické oblasti Národní park České Švýcarsko. Romantická krajina oplývá množstvím pískovcových útvarů, modelovaných do bizarních skalních stěn, měst, věží, pilířů, bran, a zříceninami skalních hradů.

HOTEL2601 ubytování v pensionu

Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech, každý z nich je vybavený samostatnou koupelnou, WC, led-TV, WIFI. Apartmán č. 1 je až 5 lůžkový. Apartmán č. 2 je 2 lůžkový. Apartmán č. 3 je 3-4 lůžkový. Kuchyň je pro všechny společná, vybavená ledničkou, nádobím, varnou konvicí, el. sporákem, mikrovlnkou, kávovarem atp. Je zde i možnost objednání snídaně. Penzion je spojený s klasickou vesnickou hospůdkou, kde najdete kulečník (karambol), šipky, ping pong, stolní fotbálek. Můžete zde pořádat různé oslavy. K dispozici je samozřejmě terasa se zahradou a grilem (jeden gril na steaky a druhý gril na selátka, kýty apod.).

Gastronomie

Součástí Penzionu U Cempů je i Pohostinství U Pavla. Můžete se těšit nejen na výborně vychlazené pivečko v klasické vesnické hospůdce, ale i stolní fotbálek, kulečník (karambol), šipky, ping pong atd. Je možnost využít krytou terasu s grilem. Můžete zde také uspořádat různé akce a oslavy.

Okolí pensionu a Praha

Česká Kamenice je starobylé město s bohatou historickou minulostí, leží v údolí řeky Kamenice a na samé hranici tří chráněných krajinných oblastí České Středohoří, Lužické hory a nejmladšího Národního parku Česko - Saské Švýcarsko. Tato poloha přímo vybízí k pěším procházkám nebo výletům na kole. V horkém létě je nedaleko centra nově vybudované městské koupaliště. Významnější města v okolí jsou Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Nový Bor, Kamenický Šenov, Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem, kde je možnost navštívit mnoho historických a přírodních památek.

Rezervovat ubytování v HOTEL2601 - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah