HOTEL BRANÍK - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Braník je tím pravým místem, pokud hledáte levný a kvalitní hotel v Praze. Parkování zdarma přímo u hotelu.

Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra města, v městské části Praha 4 - Braník. Hotel je standartně vybaven, má vlastní restauraci s terasou, kde je možno v letních měsících uspořádat grilování pro skupiny osob. V areálu hotelu Braník je k dispozici parkoviště pro osobní vozy i autobusy, které se v noci zamyká. V přímé blízkosti hotelu se nachází autobusové i nádraží a tramvajová zastávka, odkud trvá cesta tramvají do centra města přibližně 22 minut. (Václavské Náměstí, Staroměstská). Také nedaleko hotelu se nachází vlakové nádraží Braník.

HOTEL BRANÍK ubytování v hotelu

V hotelu Braník je 26 pokojů (jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje), které disponují celkovou kapacitou 62 lůžek pro hosty. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a satelitním přijímačem. Wi-Fi- připojení je k dispozici ve všech pokojích a veřejných místnostech v hotelu zdarma. Součástí pokoje pro rodiny s dětmi je

- pro nejmenší: dětská postýlka

- pro starší: vlastní lůžko (nepoužíváme rozkládací lůžka)

Děti do 5 let zdarma, používají-li stávajících postelí.

Recepce

24 h.

Gastronomie

Hotel Braník nabízí veškeré stravovací služby - restauraci s celodenním provozem, v letních měsících posezení na terase či v hotelové zahradě pod vzrostlými kaštany. Ke slavnostním příležitostem (svatby, promoce, obchodní jednání) můžeme připravit slavnostní tabule. Snídaně jsou podávány bufetovou formou v hotelové restauraci. Každý všední den nabízíme nabídku poledního menu.

Rezervovat ubytování v HOTEL BRANÍK - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah