HOTEL APARTMAN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Apartman sídlí v jižní části Prahy na velmi dobře dostupném místě. Nabízí moderní pokoje s balkonem a kabelovým internetem. Na místě je k dispozici veřejné parkoviště zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené antialergickými matracemi, TV s plochou obrazovkou a lednicí. Jejich součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem. Volně můžete používat prakticky vybavenou společnou kuchyň, která se nachází na patře. Wi-Fi je k dispozici všude zdarma. Na místě můžete využít různé služby a zařízení. Patří k nim restaurace à la carte, která podává pokrmy české i mezinárodní kuchyně, a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Hosté se odreagují mimo jiné ve fitness centru nebo hudebním klubu. Recepce je otevřená nepřetržitě. Kunratický les je vzdálený 500 metrů, rybník Šeberák 1 km. Do areálu koupaliště na Hostivařské přehradě dojedete za 10 minut. Autobusová zastávka Volha se nachází přímo za budovou. Na stanici metra Chodov odtud dojedete autobusem za 5 minut. Hromadnou dopravou se dostanete na hlavní nádraží za 20 minut.

Hotelové pokoje poskytují ubytování v moderně vybavených pokojích, obklopené klidným prostředím. Dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány jsou situované v prestižní jižní čtvrti Praha 4 – Kunratice, v areálu poskytujících mnoho zajímavých služeb. Součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, LCD televize a kabelové připojení k internetu zdarma.

HOTEL APARTMAN ubytování v hotelu

V budově se nachází 125 prosluněných, nadstandardně vybavených pokojů. Dále restaurace, fitness, music club, sportovní centrum a široká nabídka zábavných, sportovních a kulturních aktivit.

Recepce

24/7

Gastronomie

restaurace s celodenním provozem. Možnost objednat snídaně i polopenze.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Apartman se nachází na dopravně velmi dobře dostupném místě, 3 zastávky MHD od stanice metra C Chodov, bezproblémová dostupnost do centra automobilem též jako MHD.

Rezervovat ubytování v HOTEL APARTMAN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah