PENSION STYL - Drmoul

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný pension se nachází na klidném místě 3 km od Mariánských Lázní.

Pension Styl je rodinný pension, který se nachází 2 km od Mariánských Lázní ve vesnici Drmoul. Dům je situován 200 metrů od silnice v blízkosti rybníka a kostela. Stářím 200 let patří mezi jeden z nejstarších domů v obci, proto styl pensionu ukazuje práci dřívějších mistrů
jako jsou původní dřevěné stropy, ozdobné trámy, kamenné sloupy a jiné. Před domem je uzavíratelné parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískoviště. Na zadní zahradě je možno využít ohniště a za poplatek vypůjčit zahradní gril.

PENSION STYL ubytování v pensionu

Ve všech pokojích jsou původní trámy, dřevěné podlahy a někde i 100 let staré dřevěné stopy. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a některé mají společné sociální zařízení umístěné na chodbě. Na všech pokojích je televize. Hostům je k dispozici společná kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Recepce

Příjezd od 12:00 do 20:00

Odjezd do 10:00

Gastronomie

V přízemí domu je restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty. Lze si zde objednat snídaně, polopenzi či plnou penzi za příznivé ceny. Kapacita restaurace je 30 míst, možnost objednání akcí, svateb, K využití patří také venkovní terasa.

Okolí pensionu a Drmoul

V místě penzionu jsou k dispozici tenisové kurty, cyklistické trasy, trasy na in-line brusle, v dosahu - krytý bazén, venkovní koupaliště, golf, sjezdovka. Okolí je ideální pro houbaření, turistiku. Nacházejí se zde památky jako např. : zámek Kynžvart, klášter Teplá, Františkovy Lázně, přírodní rezervace a stezky.

Rezervovat ubytování v PENSION STYL - Drmoul

Nejbližší ubytování v Drmoulu a okolí

Ubytování Drmoul

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah