FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Loď Florentina PRVNÍ PLOVOUCÍ HOTELOVÁ LOĎ KOTVÍCÍ V CENTRU PRAHY. Florentina byla postavena v roce 1980, poprvé zrekonstruována v roce 2008. Další úpravy pokračovaly až do roku 2017.

Na lodi přibyl nový PANORAMA BAR, všechny kajuty byly komplentě zrenovovány, stejně jako restaurace, kde byl umístěn nový taneční parket.

Celá loď je ozvučená a kompletně klimatizovaná.

Na palubě se nachází 49 kajut, restaurace, bar, Panorama bar, a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Vltavu a panorama hlavního města. Vynikající poloha umožní snadnou dostupnost historického centra města.

MS Florentina: Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v moderně zařízených 49 kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Většina pokojů je dvoulůžkových. Pokoje na horní palubě mají francouzský balkon, ostatní pokoje nacházejíci se na hlavní palubě mají okno. Cena za ubytování zahrnuje bufetovou snídani, DPH a místní ubytovací poplatek. HIstorické centum pražské památkové rezervace je vzdáleno pouze pár minut chůze. Recepce je otevřena 24 hodin Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby i na kajutách.

Nabízíme snídaňové balíčky, nekuřácké pokoje, úschovnu zavazadel. Děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči, domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován.

Nabízíme služby prádelny, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží, přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná) příjezd od 14:00, odjezd do 11:00.

Tramvajová zastávka čísla 15 a 17 "Čechův most" se nachází bezprostředně u lodi.

Nejbližší autobusová zastávka čísla 207 "Právnícká fakulta je na druhé straně mostu.

Zastávky metra "Staromestská" a "Malostranská" jsou vzdáleny 5 minut chůze.

FLORENTINA BOAT HOTEL ubytování v hotelu

Kajuty nacházející se na horní palubě, ozačené jako EXECUTIVE TWIN nebo EXECUTIVE SINGLE (dvoulůžkové nebo jednolůžkové), disponují francouzským oknem, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů.

Na pokoji je LCD TV se satelitním příjmem programů, rádio, bezpečnostní schránka, bezplatné WI-FI.

Kajuty hlavní paluby označené jako SUPERIOR TWIN nebo SUPERIOR SINGLE (dvoulůžkové nebo jednolůžkové) mají okno, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů.

Na pokoji je LCD TV se satelitním příjmem programů, rádio, bezpečnostní schránka, bezplatné WI-FI.

Recepce

otevřená 24 hodin, taxi služba, služby consierge

Gastronomie

Restaurace a bar s kapacitou přes 90 míst. Velká, částečně zakrytá sluneční paluba nabízí překrásný výhled na panorama města a život na řece, možnost příjemného posezení je určena i široké veřejnosti. Na přídi lodi byl vybudován nový PANORAMA SALON.

Kuchyně: česká, mezinárodní

Snídáně: buffetová

Nabízíme výběr ze stálého jídelního a nápojového lístku

Okolí hotelu a Praha

https: //cs. wikipedia. org/wiki/Kulturn%C3%AD_pam%C3%A1tky_v_Praze

Rezervovat ubytování v FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah