FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Loď Florentina PRVNÍ PLOVOUCÍ HOTELOVÁ LOĎ KOTVÍCÍ V CENTRU PRAHY. Florentina byla postavena v roce 1980, poprvé zrekonstruována v roce 2008. Další úpravy pokračovaly až do roku 2017.

Na palubu lodi přibyl nový PANORAMA BAR, všechny kajuty byly komplentě zrenovovány, stejně jako restaurace, dále byl umístěn nový taneční parket

Na palubě se nachází 49 kajut, restaurace, bar, Panorama bar, a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Pražský hrad. Vynikající poloha umožní snadnou dostupnost historického centra města.

MS Florentina Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v moderně zařízených 49 kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Většina pokojů je dvoulůžkových. Pokoje na horní palubě mají francouzský balkon, ostatní pokoje nacházejíci se na hlavní palubě mají okno. Cena za ubytování zahrnuje bufetovou snídani, DPH a místní ubytovací poplatek. Karlův most, Staroměstské náměstí pouze 5 minut chůze recepce je otevřena 24 hodin Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby.

Nabízíme snídaňové balíčky, nekuřácké pokoje, úschovnu zavazadel. Děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován.

Nabízíme služby prádelny, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží, přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná) příjezd od 14:00, odjezd do 11:00 tramvajová,

autobusová zastávka a metro STAROMĚSTSKÁ se nachází 300 m od lodi

Na lodi Vám vyhládne! Speciální akce lodní kuchyně:
Denně nabízíme 3-hodové menu za cenu:
250. - kč (9 EURO)

Výběr z jídelního lístku.

FLORENTINA BOAT HOTEL ubytování v hotelu

Pokoje nacházející se na horní palubě, ozačené jako EXECUTIVE TWIN nebo EXECUTIVE SINGLE, mají balkon s výhledem na hrad nebo na Staré město, WI-FI připojení, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvoulůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV, satelitní programy, radio, bezpečnostní schránka. Pro tento typ pokojů je v ceně zahrnuto použití WI-FI,

Pokoje na hlavní palubě, označené jako SUPERIOR TWIN nebo SUPERIOR SINGLE mají okna s výhledem na hrad nebo na Staré město, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvojlůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV, satelitní programy, radio, bezpečnostní schránka.

Recepce

otevřená 24 hodin, taxi služba, služby consierge

Gastronomie

Restaurace a bar s kapacitou přes 90 míst a překrásným výhledem na Pražský hrad. Velká, částečně zakrytá sluneční paluba nabízí možnost příjemného trávení pobytu a je určena i široké veřejnosti. Nový PANORAMA bar na přídi lodi.

Kuchyně: česká, mezinárodní. Možnost polopenze, plné penze. Snídáně: buffetová

Nabízíme výběr ze stálého jídelního lístku a denně speciální 3-chodové menu

Okolí hotelu a Praha

Kotviště v historickém centru Prahy, 5 minut chůze ze zastávky metra Staroměstská, 5 minut chůze ke Karlovu mostu. Překrásný výhled na Pražský hrad. 40 minut cesty na letiště (metro- trasa A + autobus č. 119),

10 minut cesty na Hlavní Nádraží (metro - trasa C)

Rezervovat ubytování v FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah