FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Loď Florentina PRVNÍ PLOVOUCÍ HOTELOVÁ LOĎ KOTVÍCÍ V CENTRU LITOMĚŘIC. Florentina byla postavena v roce 1980, poprvé zrekonstruována v roce 2008. Další úpravy pokračovaly až do roku 2017.

Na palubu lodi přibyl nový PANORAMA BAR, všechny kajuty byly komplentě zrenovovány, stejně jako restaurace, kde byl umístěn nový taneční parket

Na palubě se nachází 49 kajut, restaurace, bar, Panorama bar, a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Labe a panorama Litoměřic. Vynikající poloha umožní snadnou dostupnost historického centra města.

MS Florentina: Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v moderně zařízených 49 kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Většina pokojů je dvoulůžkových. Pokoje na horní palubě mají francouzský balkon, ostatní pokoje nacházejíci se na hlavní palubě mají okno. Cena za ubytování zahrnuje bufetovou snídani, DPH a místní ubytovací poplatek. HIstorické centum Litoměřické památkové rezervace je vzdáleno pouze pár minut chůze. Recepce je otevřena 24 hodin Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby.

Nabízíme snídaňové balíčky, nekuřácké pokoje, úschovnu zavazadel. Děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován.

Nabízíme služby prádelny, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží, přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná) příjezd od 14:00, odjezd do 11:00 tramvajová,

Autobusová a vlaková zastávka Litoměřice - město se nachází 750 m od lodi

FLORENTINA BOAT HOTEL ubytování v hotelu

Pokoje nacházející se na horní palubě, ozačené jako EXECUTIVE TWIN nebo EXECUTIVE SINGLE, disponují francouzským oknem, WI-FI připojení, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvoulůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV, satelitní programy, radio, bezpečnostní schránka. Pro tento typ pokojů je v ceně zahrnuto použití WI-FI,

Pokoje na hlavní palubě, označené jako SUPERIOR TWIN nebo SUPERIOR SINGLE mají okna, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvojlůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV, satelitní programy, radio, bezpečnostní schránka.

Recepce

otevřená 24 hodin, taxi služba, služby consierge

Gastronomie

Restaurace a bar s kapacitou přes 90 míst. Velká, částečně zakrytá sluneční paluba nabízí překrásný výhled na panorama města a život na řece, možnost příjemného posezení je určena i široké veřejnosti. Nový PANORAMA SALON byl vybudován na přídi lodi.

Kuchyně: česká, mezinárodní. Snídáně: buffetová

Nabízíme výběr ze stálého jídelního lístku

Okolí hotelu a Praha

Nejbližší atrakci jsou samotné Litoměřice se statusem královského města.

Katedrála sv. Štěpána, Vikárka - místo kde žil a zemřel básník K. H. Mácha, původní městské opevnění, Litoměřické biskupství, Dómský vrch, kostel sv. Václava, litoměřické podzemí, morový sloup, Stará radnice, dům U svatého kalicha, Mostná hora.

V ústeckém kraji stojí za zmínku zřícenina hradu Střekov, Zámek Větruše, Vaňovský vodopád.

Dále vinařská oblast Žernoseky, Žernosecké jezero, Terezín a mnoho dalších.

Rezervovat ubytování v FLORENTINA BOAT HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah