HIGH HEAVEN RESIDENCE - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

High Heaven Residence se nachází v nově zrekonstruované budově v historickém centru Prahy. Svým hostům poskytuje parkování na ulici za poplatek a bezplatné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi.

HIGH HEAVEN RESIDENCE ubytování v apartmánu

High Heaven Residence poskytuje ubytování v apartmánech.
Luxusní apartmá
Ložnice s postelí king-size pracovním prostorem, odděleným obývacím pokojem s velkou televizí a balkonem. Rozkládací pohovka v obývacím pokoji může sloužit jako přistýlka. Ložní prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitních bavlny, polštáře a přikrývky mají antialergickou náplň. Hostům jsou k dispozici ručníky a další toaletní potřeby. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu je samozřejmostí v každém pokoji. Kouření je zakázáno.
Elegantní apartmá
Luxusní pokoje v klasickém stylu jsou ideální pro cestující páry nebo pro ubytování na služebních cestách. Každý pokoj skýtá postel postel king-size, mini-ledničku, trezor, televize, psací stůl a další vybavení. Ložní prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitních bavlny, polštáře a přikrývky mají antialergickou náplň. Hostům jsou k dispozici ručníky a další toaletní potřeby. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu je samozřejmostí v každém pokoji. Kouření je zakázáno.
Superior Suite
Prostorný pokoj v klasickém stylu, který je vhodný pro malé skupiny přátel nebo rodiny s dítětem. Kromě king-size postele, je v pokoji rovněž pohovka, která může být použita jako přistýlka. Jako ve všech našich ostatních pokojích, i Superior Suite má mini-ledničku, trezor, televizi, psací stůl a další vybavení. Ložní prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, polštáře a přikrývky mají antialergickou náplň. Hostům jsou k dispozici ručníky a další toaletní potřeby. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu je samozřejmostí v každém pokoji. Kouření je zakázáno.

Rezervovat ubytování v HIGH HEAVEN RESIDENCE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah