PENSION FAMILY - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Malý rodinný pension Family je vzdálený asi 500 m od centra lázní, najdete v klidné slunné části lázeňského území na okraji rozsáhlých lázeňských lesů. Jeho poloha zaručuje dostupnost všech zajímavých míst Karlových Varů.

Hostům nabízí příjemný pobyt ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnami, zdarma parkování v zahradě nebo na přilehlých komunikacích a letní posezení na zahradě (k dispozici el. gril). V místnosti pro podávání snídaní je vybavený kuchyňský kout, počítač s přístupem na internet a v celém objektu je zdarma Wi-Fi.

Přímo u vchodu do zahrady pensionu začínají lesní cesty využívané pro oblíbený nordic-walking, potřebné hůlky máme zdarma k zapůjčení.

Hosté pensionu oceňují klidný spánek v bezprostřední blízkosti lesa. Parkování je možné v zahradě objektu, případně v bezprostřední blízkosti na ulici (je slepá, takže málo frekventovaná).

PENSION FAMILY ubytování v pensionu

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, každý s koupelnou (sprcha, WC, umyvadlo, fén na vlasy) a TV. Ve všech pokojích je k dispozici bezdrátový přístup na internet (Wi-Fi).

V místnosti pro podávání snídaní je vybavený kuchyňský kout, na společné chodbě je počítač s celodenním přístupem na internet. V létě je příjemné večerní posezení na zahradě objektu.

Gastronomie

Pro vlastní stravování je možné využít vybavený kuchyňský kout. V blízkosti je také několik restaurací v různých cenových skupinách a obchod s potravinami, který je otevřený celý týden.

Okolí pensionu a Karlovy Vary

Malý rodinný pension, vzdálený asi 500 m (10 - 15 min.) od centra lázní, najdete v klidné slunné části lázeňského území na okraji rozsáhlých lázeňských lesů. Jeho poloha zaručuje dostupnost všech zajímavých míst Karlových Varů.

Rezervovat ubytování v PENSION FAMILY - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah