HOTEL BELLEVUE KARLOVY VARY

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Bellevue svou krásnou polohou uprostřed karlovarské přírody naplňuje beze zbytku svůj název – v překladu znějící “Krásná vyhlídka”. Hotel je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a společenské akce. Samozřejmostí ve vybavení hotelu je bezbariérový přístup a rovněž jsou k dispozici dva bezbariérové pokoje.

Hotel je od lázeňského centra Karlových Varů vzdálen cca 20 minut pěší chůze. Pobytem v hotelu Bellevue se Vám nabízí ojedinělá možnost navštívit světoznámé lázně v každém ročním období. Lázeňské město Karlovy Vary a blízké okolí nabízí pro Vaši návštěvu množství zajímavých akcí a služeb. V hotelu je rovněž možné využít vlastní wellness centrum s nabídkou služeb pro Vaši relaxaci. Parkování na parkovišti hotelu Bellevue je omezené (17 parkovacích míst) za poplatek, případně je možné parkovat na příjezdové cestě k hotelu Bellevue.

Nabízíme Vám širokou škálu wellness a sportovního vyžití, které Vám jistě pomůže načerpat energii a zregenerovat své tělesné a duševní síly. Po využití našich wellness služeb se můžete občerstvit v naší kavárně nebo letní terase.

V našem wellness centru je Vám k dispozici:

sauna parní komora malý bazének (k ochlazení po sauně nebo parní komoře) vířivka masáže (klasická masáž zad, šíje a nohou) prohřívání lávovými kameny baňkování přístrojová lymfodrenáž solárium (typ ALISUN) fitness (spinning, běžecký pás, orbitrek, posilovací věž, činky s posilovací lavicí, posilovací veslice a rotoped)

Nabízené wellness služby Vám poskytne profesionálně školený a certifikovaný personál.

Pro sportovní využití jsou Vám k dispozici:

tenisové rakety a míčky squashové rakety trekingové hole půjčovna raftů a kánoí Pálava půjčovna plovacích vest, pádel, pump, vodotěsných vaků půjčovna horských kol disponující 41 koly půjčovna sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů, saní a sněžnic půjčovna bot na nabízené typy lyží a snowboardů půjčovna ochraných přileb pro horská kola a lyže (u lyží a kol je přilba v ceně výpujčky, případně si je možno přilbu půjčit samostatně)

Cca 35 km od hotelu se nachází lyžařský areál Klínovec a Boží Dar.

Věříme, že naše služby zpříjemní Váš pobyt v našem hotelu.

HOTEL BELLEVUE KARLOVY VARY ubytování v hotelu

Celková kapacita hotelu je 88 lůžek v níže uvedených pokojích a apartmánech. Veškeré naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak se nekouří v celém objektu hotelu.

Pokoje:

32 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky 2 dvoulůžkové bezbariérové pokoje 16 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky

Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, bidet, WC, vysoušeč vlasů), lednicí, televizorem se satelitním příjmem (20 programů) a balkonem. Na každém pokoji je telefon a za poplatek nabízíme možnost připojení na internet. Pro uložení cenností je možné využít zabudované bezpečnostní schránky na pokoji.

Apartmá:

2 dvoulůžkové apatmány s možností přistýlky

Apartmány se skládají ze dvou pokojů vybaveny novým nábytkem mají dvě sociální zařízení (sprchový kout, bidet, WC, vysoušeč vlasů), lednicí, televizorem se satelitním příjmem (20 programů) a balkonem. Apartmán je vybaven telefonem a za poplatek nabízíme možnost připojení na internet. Pro uložení cenností je možné využít zabudované bezpečnostní schránky na pokoji.

Recepce

Klientům je k dispozici nepřetržitá služba v recepci zajišťující prodej cukrovinek, alkoholických a nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, cigaret, upomínkových předmětů, sportovních potřeb, služby wellness centra a rovněž poskytuje informační servis. Jako bezplatnou službu rovněž nabízíme možnost uložení cenností v recepci hotelu.

Gastronomie

Pobyty v našem hotelu jsou standardně se snídaní, která je podáváná formou bufetu. V případě objednání polopenze nebo plné penze si stravu objednáte pomocí objednávacího stravovacího terminálu, s jehož obsluhou Vás rádi seznámíme, dle denní nabídky.

Naše jídelna i kavárna je nekuřácká. Jídelna pro 60 osob, kavárna pro 26 osob.

Okolí hotelu a Karlovy Vary

tipy na výlety
vyhlídka Diana, Jelení skok, Goethova vyhlídka, Tři kříže, Poštovní dvůr, Malé Versaille, Doupovská hora – Aberg, Vítkova Hora, Svatošské Skály, Mlýnská kolonáda, Sadová kolonáda, Vřídelní kolonáda, Dřevěná kolonáda

tipy na výlety do okolí
Loket 16 km, Bečov 22 km, Ostrov nad Ohří 13 km, Klášterec nad Ohří 36 km, Kynžvart 50 km, Jáchymov 21 km, Boží Dar 29 km, Cheb 45 km, Františkovy Lázně 50 km, Mariánské Lázně 45 km

tipy na na bazény a vodní plochy

Karlovy Vary – bazén Thermál, Alžbětiny lázně, KV Arena, venkovní koupeliště Rolava, Sokolov – venkovní přírodní areál Michal – 22 km Cheb – krytý bazén – 48 km Ostrov nad Ohří – venkovní přírodní areál, v bazénu ohřívaná voda – 16 km Klášterec nad Ohří – venkovní přírodní areál aquapark – 39 km Františkovy Lázně – aquaforum – 52 km

tipy na golfová hřiště

Karlovy Vary – golf Club Karlovy Vary, golf Dostihy Karlovy Vary, golf Resort Karlovy Vary, Sokolov Bečov Mariánské Lázně Luby

hraniční přechody
Německo

Cheb – Svatý Kříž – 52 km Cheb – Pomezí – 56 km

Rezervovat ubytování v HOTEL BELLEVUE KARLOVY VARY

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah