VOJENSKÉ LEŽENÍ TVRZ MALEŠOV - CAMP

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více

Popis ubytování

Zážitkové ubytování s komfortem moderního boutique hotelu v replikách středověkých stanů na zahradě pod gotickou tvrzí. Každý stan s vlastní koupelnou s WC a sprchou, jednou manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky.

Malešov kemp je situován v zahradě pod středověkou tvrzí. V areálu se nachází budova s kulinářskou restaurací a romantickou lázní. Ubytování je v 8 replikách středověkých vojenských stanů, vybavených vlastním WC a sprchou. V každém stanu je manželská postel a až dvě další postele, celková kapacita tábora je 32 lůžek. K dispozici je i místnost pro firemní jednání a prezentace, popřípadě využitelná jako herna pro děti ve špatném počasí. Přímo v okolí areálu je možno navštívit tvrz (po dohodě v recepci), pivovar (který zásobuje restauraci speciálním pivem) a také muzeum. Okolí nabízí krásné výlety jak pěšky, tak i na kole - Kutná Hora, město chráněné UNESCO - je pouhých 7 km daleko, přírodní koupání je necelé 3 km daleko a samotný kemp je na břehu rybníka. Zážitkem je večeře na terase restaurace s výhledem na tvrz na skále a na rybník.

VOJENSKÉ LEŽENÍ TVRZ MALEŠOV - CAMP ubytování

Každý stan má vlastní koupelnu v unikátní oddělené prostoře, designově vytvořené speciálně pro tento hotel. Návštěvníci spí na pohodlných postelích, vyrobených na míru podle středověkých vzorů, své osobní věci si mohou uschovat v truhle vybavené zámkem. Osvětlení zajišťují lucerny, vytvářející intimní a romantickou atmosféru. V koupelně je k dispozici zásuvka pro ty, kteří nemohou ponechat 21. století za starobylými zdmi. Celkem nabízíme 8 stanů s maximální kapacitou 32 lůžek.

Recepce

Recepce je otevřena od 8:00 do 22:00 každý den.

Gastronomie

Snídaně, obědy a večeře poskytuje přímo v areálu restaurace Na konci světa. Naše pokrmy jsou připravovány zásadně z čerstvých a do maximální míry v nedalekém okolí získavaných ingrediencí. Inspirujeme se kuchyní středověku až raného novověku, ale upravujeme jídla požadavkům člověka 21. století. I přesto vás čeká nevšední zážitek, který nikde jinde nenaleznete.

Okolí chalupy a Malešov

Hlavním turistickým lákadlem je necelých 7 km vzdálená Kutná Hora se svými katedrálami, středověkými stříbrnými doly a dalšími zajímavostmi. Dojet tam lze autem, ale mnohem zajímavější je výlet romantickým údolím říčky Vrchlice, který lze absolvovt na kole nebo pěšky. Samotný Malešov ale také nabízí několik zajímavostí: kompletně zrekonstuovanou tvrz ze 14. století, která shlíží na kemp ze strmého skaliska, pivovar, který vyrábí řemeslné pivo a zásobuje i krčmu Na konci světa a také Muzeum Malešov, přibližující dějiny a zajímavé osobnosti okolí zábavnou formou. Další krásný výlet je i na zříceninu hradu Sion, na kterém svedl svůj poslední boj Jan Roháč z Dubé. Vzdálenějšími památkami, ale přesto velmi dostupnými jsou romantický zámek Žleby, zámek Kačina nebo hrad nad řekou Sázavou Český Šternberk. Pokud se u nás v kempu ubytujete, budete mít o zábavu postaráno na mnoho dní.

Rezervovat ubytování v VOJENSKÉ LEŽENÍ TVRZ MALEŠOV - CAMP

Nejbližší ubytování v Malešově a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah