PENZION OÁZA - Štětí

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný penzion a restaurace Oáza se nachází mezi areálem stadionu a koupalištěm města Štětí. Jeho pohostinné prostředí Vás jistě zaujme stylovým zpracování interiéru navozujícím příjemnou atmosféru.

Všem hostům je k dispozici parkoviště v areálu penzionu, monitorované kamerovým systémem. Samozřejmostí je úschovna kol přímo v penzionu.

V recepci penzionu je umístěn TV s dálkovým ovládání a satelitním přijímačem, dále kulečníkový stůl - karambol a stůl karetní. Recepce slouží též jako místnost pro uzavřené společnosti do 25 osob.

Pro snídaně hostů je určen salonek, který také využíváme k různým akcím a školením. K dispozici jsou flipchart, obří obrazovka 2m a projektor.

Penzion dále nabízí ubytování ve třech standartně vybavených chatkách. Každá chatka má 6 lůžek (4 a 2 oddělené) se společným sociálním zařízením. Všechny chatky jsou zateplené s ústředním vytápěním, ubytování je možné celoročně.
Pobyt dětí je bezplatný pouze bez nároku na vlastní lůžko.

PENZION OÁZA ubytování v pensionu

Penzion nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích standardně vybavených se sociálním zařízením, telefonem, TV a satelitním přijímačem. Tyto pokoje odpovídají *** klasifikace ubytovacích zařízení. 2 pokoje jsou vybaveny dle **, TV s ovladačem, sociální zařízení je naproti pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Recepce

Recepce je součástí baru restaurace. Otevřeno je po-čt do 23 hodin, pá a so do 24 hodin a v ne do 22 hodin.

Gastronomie

Kvalitní suroviny, poctivá práce, téměř žádné konvenience a radost z vaření jsou základními kameny naší gastronomie. Náš jídelní lístek obsahuje 25 hlavních jídel dále domácí těstoviny a pizzu. Vaříme převážně z čerstvých surovin. K jídelnímu lístku připravujeme sezónní nabídku a každý týden obědové menu.

Nápoje jsou u nás zastoupeny kávou illy, točeným Pislner Urquell, Gambrinus 10st, nealko radegast Birrel a nabídkou firmy Coca-cola. Dále nabízíme limonády a míchané nápoje naší výroby.

Rádi Vám uspořádáme svatby, rodinné oslavy, obědy nebo výročí.

S radostí připravíme Váš svatební den přesně tak, jak si ho budete přát. Využít můžete nejen vnitřní prostory restaurace, ale i venkovní areál. Vše Vám navrhneme přesně na míru dle Vašeho přání.

Okolí pensionu a Štětí

V přímém sousedství penzionu se nachází tenisové kurty a nově zrekonstruované městské koupaliště. Okolí nabízí možnost sportovního vyžití pro cykloturisty s využitím cyklostezek Roudnicko, České středohoří, Kokořínsko, malá vinařství v Mělníku, Roudnici nad Labem a Žernosekách, zámky a hrady Mělnicko, Roudnicko a Litoměřicko.

Rezervovat ubytování v PENZION OÁZA - Štětí

Nejbližší ubytování v Štětí a okolí

Ubytování Štětí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah