HOTEL BERGHOF - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Berghof poskytuje příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, v části Nové Město. Výhodou jeho polohy je polosamota a snadná dostupnost do centra města po vyznačených turistických trasách. Hosté ocení převážně klidnou polohu, soukromí a rodinnou atmosféru. Hotel je vhodný k pobytu nejen pro rodiny s dětmi, páry na odpočinkové dovolené, ale i pro skupiny všech věkových a zájmových kategorií, letní tábory, sportovní soustředění a školní pobyty.

Hotel Berghof se nachází uprostřed udržované zahrady o rozloze 10 000 m2, na které se kromě samotné budovy nachází také parkoviště, dětské hřiště, ohniště, pískoviště. V letních měsících sezónní nadzemnéí bazén a trampolína.

Celková kapacita hotelu je 42 pevných lůžek + 3 přistýlky v 16ti pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení- WC, sprcha a TV Sat.

Součástí hotelu je i hotelová restaurace s uzavřeným krbem uprostřed a kapacitou 40 míst. V letních měsících k dispozici letní terasa.

Dětským návštěvníkům nabízí hotel pro dlouhé chvíle útulnou dětskou hernu. K dispozici též stolní fotbal, biliár.

Hotel nabízí též samostatnou místnost pro školení či prezentace. K dispozici za poplatek / flipchart, fixy /

HOTEL BERGHOF ubytování v hotelu

Moderní nekuřácké dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s pohodlnými postelemi a protialergickými lůžkovinami. Pokoje mají vlastní sociální zařízení / sprchový kout, WC/ a TV SAT. Pokoje jsou umístěny v prvním patře s výhledem do zahrady či do lesa. Dva pokoje poté v přízemí.

Na každém pokoji k dispozici pohodlná křesla, popř. židle, kulatý konferenční stolek, skříň, botník, zrcadlo, sušák na prádlo, šatníková stěna...

Recepce

Recepce nabízí své služby každý den v době od 9,00 hod do 19,00 hod.

Gastronomie

Hotelová restaurace s poctivou domácí českou kuchyní a uzavřeným krbem uprostřed. Kapacita 40 míst, v létě v provozu letní terasa s grilem. Samostatná místnost k podávání snídani, slouží také jako možný salonek pro uzavřená jednání, školení či soukromé akce. Snídaně jsou podávány formou studeného a teplého bufetu s koutkem zdravé výživy /musli, ovoce, jogurt. . /

Nabízíme hotová a minutková jídla. Široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. . Jsme certifikované středisko pro CELIATIKY. Vaříme bezlepkově.

Restaurace otevřena denně od 11:00 do 22:00. Pouze v neděli do 21:00

V období mimosezónních měsíců/ duben a listopad/ otevírací doba restaurace přizpůsobena aktuální obsazeností hotelové ubytovací kapacity.

Okolí hotelu a Jáchymov

Hotel se nachází na polosamotě, v bezprostřední blízkosti lesa, přímo na křižovatce turistických tras a běžeckých stop. Nejznámější stezka vedoucí přímo před vraty je Jáchymovské peklo. Nejbližší sportovní areály: areál Náprava/Novaco - cca 1,5 km či sportovní areál Eduard cca 2 km. Ostatní lyžařská centra jako Klínovec, Plešivec, Boží Dar či Neklid jsou vzdálená cca 5 - 8 km. V létě je okolí ideální pro turistiku i cykloturistiku, blízká obec Mariánská nabízí umělou stěnu, areál Plešivec cca 6 km - adrenalinový park či stezku v korunách stromů různých náročností. V nedalekém Oberwiesentahlu vždy od května do října mohou naši ubytovaní hosté využít bobovou dráhu či se nechat svést unikátní lanovkou na nejvyšší horu Fichtelberg.

Hotel má i výhodnou polohu k poznání Jáchymovska, Božího Daru a blízkého okolí. V Jáchymově lze navštívit Štolu č. 1 i Špitální kostelík s komentovanými prohlídkami. Bylinkárnu s bohatou nabídkou léčivých produktů nejen z krušnohorských bylinek. V blízkosti radnice Muzeum se známou Mincovnou. NOVĚ - přímo v prostorách radnice unikátní expozice starých tisků a rukopisů s názvem & . 34; Knihovna Latinské školy& . 34;

Boží Dar nabízí lákavé turistické stezky př. Ježíškova cesta - okruh určen zejména malým návštěvníkům Na nejvyšší hoře Krušných hor na Klínovci se lze pokochat krásným výhledem do kraje díky nově zrenovované rozhledně.

Rezervovat ubytování v HOTEL BERGHOF - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah