HOTEL BERGHOF - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Rodinný hotel Berghof se nachází v hornickém regionu Erzgebirge/Krušnohoří, který byl zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO v červenci roku 2019 nad lázeňským městerm Jáchymovem, v části Nové Město/na místě bývalého dolu Rovnost/ pouhých 5 km od státní hranice/přechod Boží Dar/Oberwiesenthal/ Velkým kladem je jeho poloha na polosamotě v nadmořské výšce 945 m n. m. , přímo na Naučné stezce Jáchymovské peklo. Hotel je ideálním místem ke strávení klidné rodinné dovolené, k pořádání soukromých akcí, svatby, promoce, oslavy narozenin apod či pracovních setkání, školení, teambuildingů. Hotel je též velice vhodným místem pro pořádání dětský pobytů jako jsou školy v přírodě, soustředění, letní tábory, seznamovací kurzy.

Hotel disponuje 16 nekuřáckými pokojemi. Pokoje mají vlastní sociální zařízení- WC, sprcha a TV Sat. Součástí hotelu je i rustikální restaurace s krbem uprostřed s kapacitou 40 míst. V letních měsících k dispozici též terasa s možností grilování.

Hotel Berghof má uzavřený vlastní pozemek o rozloze 10 000 m2, na kterém se kromě samotné budovy nachází také parkoviště, dětské hřiště, ohniště, pískoviště. V letních měsících nadzemníi bazén a trampolína.

Celková kapacita hotelu je 42 pevných lůžek + 3 přistýlky. Dětským návštěvníkům je k dispozici útulný koutek na hraní se stolním fotbalem i TV. Hotel nabízí též samostatnou místnost pro školení či prezentace. K dispozici za poplatek / flipchart, fixy, plátno/

HOTEL BERGHOF ubytování v hotelu

Moderní nekuřácké pokoje se sprchou, WC a TV SAT. Pokoje jsou umístěny v prvním patře s výhledem do zahrady či do lesa. Dva pokoje poté v přízemí.

Na každém pokoji k dispozici pohodlná křesla, popř. židle, kulatý konferenční stolek, skříň, botník, zrcadlo, sušák na prádlo, šatníková stěna...

Recepce

Recepce nabízí své služby každý den v době od 8,00 hod do 20,00 hod.

Gastronomie

Součástí hotelu je rustikální restaurace s vyhlášenou domácí českou kuchyní a útulným krbem uprostřed. Kapacita 40 míst, v létě v provozu letní terasa s grilem. Samostatná místnost k podávání snídani, slouží také jako možný salonek pro uzavřená jednání, školení či soukromé akce. Snídaně jsou podávány formou studeného a teplého bufetu s koutkem zdravé výživy /musli, ovoce, jogurt. . /

Nabízíme hotová a minutková jídla. Široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. . Jsme certifikované středisko pro CELIATIKY. Vaříme bezlepkově.

Restaurace otevřena denně od 11:00 do 22:00. Pouze v neděli do 21:00

Okolí hotelu a Jáchymov

Hotel se nachází na polosamotě, v bezprostřední blízkosti lesa, přímo na křižovatce turistických tras a běžeckých stop. Nejznámějsí stezka vedoucí přímo před vraty je Jáchymovské peklo. Nejbližší sportovní areály: areál Náprava/Novaco - cca 1,5 km či sportovní areál Eduard cca 2 km. Ostatní lyžařská centra jako Klínovec, Plešivec, Boží Dar či Neklid jsou vzdálená cca 5 - 8 km. V létě je okolí ideální pro turistiku i cykloturistiku, blízká obec Mariánská nabízí umělou stěnu, areál Plešivec cca 6 km - zcela nový ojedinělý adrenalinový park či stezku v korunách stromů různých náročností. V nedalekém Oberwiesetnahlu vždy od května do října mohou naši ubytovaní hosté využít bobovou dráhu či se nechat svést unikátní lanovkou na nejvyšší horu Fichtelberg.

Hotel má i výhodnou polohu k poznání Jáchymovska, Božího Daru a blízkého okolí. V Jáchymově lze navštívit Štolu č. 1 s komentovanou prohlídkou, dále Bylinkárnu s bohatou nabídkou léčivých produktů nejen z krušnohorských bylinek. V blízkosti radnice muzeum se známou Mincovnou.

Boží Dar nabízí lákavé turistické stezky př. Ježíškova cesta - okruh určen zejména malým návštěvníkům Na nejvyšší hoře Krušných hor na Klínovci se lze pokochat krásným výhledem do kraje díky nově zrenovované rozhledně.

Rezervovat ubytování v HOTEL BERGHOF - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah