MANSKÝ DVŮR - Dolní Žandov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Manský Dvůr nabízí ubytování a příjemné trávení volného času na samotě, v klidném přírodním prostředí mezi loukami, lesy a rybníky. Nejbližší osídlení je ve 3km vzdáleném Dolním Žandově.

Celková kapacita penzionu je 29 pevných lůžek a 2 rozkládací přistýlky. K dispozici máme také dvě dětské postýlky s plnohodnotnou matrací.

Ubytování je čtyř typů:

1. Třípokojové separé: ve třech vedle sebe ležících dvoulůžkových pokojích v samostatné části penzionu. Na jednom z pokojů lze připravit pevnou přistýlku. Sociální zařízení je pro tyto tři pokoje společné na vlastní chodbě, do níž nemá nikdo jiný přístup. Tyto tři pokoje se pronajímají jako celek, koupelnu tedy nevužívají jiní hosté. (Lze pronajmout jen jeden či dva pokoje). Tento typ pokojů má v ceně zahrnutou snídani.

2. Ve dvou dvoulůžkových pokojích mezonetového typu s vlastním sociálním zařízením. Na jednom z pokojů lze připravit dvě pevné přistýlky. Tento typ pokojů má v ceně zahrnutou snídani.

3. V apartmánech s kuchyní a vlastním sociálním zařízením, jeden z apartmánů je bezbariérový. Apartmány nemají v ceně zahrnutou snídani.

4. V rodinném domku s vlastní zahradou. V domku se nachází obývací hala, společná kuchyň a koupelna a tři ložnice ve složení 3+3+4 osoby. V ceně domku nejsou zahrnuté snídaně.

Možnost vzít si s sebou své zvířecí mazlíčky. (Poplatek za psa/kočku je 200, - Kč jednorázově za celý pobyt.) Pro ubytované máme zdarma uzavřené parkoviště, pro motocykly kryté, úschova kol. V přízemí je příjemná restaurace s oddělenou místností v selském stylu pro ubytované s malým konferenčním sálem pro 40 osob. Občerstvení a kratochvíle i pro další návštěvníky. Možnost posezení venku, opékání masa a pod. Vhodné také pro oslavy pod širým nebem. Od roku 2014 je v provozu nová tělocvična vhodná k rekreačním sportům. Všechny druhy míčových her, žebřiny, malá lezecká stěna, zrcadla na aerobik a pod. Kapacita tělocvičny je až 200 osob. Halu je možné využít také k větším společenským akcím.

MANSKÝ DVŮR ubytování v pensionu

Všechny pokoje mají TV a lednici, apartmány a domek jsou též vybaveny mikrovlnou troubou a varnými deskami/sporákem i rychlovarnou konvicí.

Recepce

16:00 - 21:00

Gastronomie

Restaurace je otevřena denně od 08:00 do 10:00 na snídaně a poté od 16:00 do 21:00 hod. Obědy penzion nenabízí.

K některým typům ubytování nabízíme snídani v ceně, k pokojům s kuchyňkou a k domku je možné snídaně doobjednat za doplatek 100, - Kč/dospělá osoba, 50, - Kč/dítě 6-10 let.

Okolí pensionu a Dolní Žandov

O naší přírodě: Velkostatek Manský Dvůr má přes 300 hektarů vlastních pozemků. Jsou na nich louky, rybníky a lesy, které jsou vhodné k vycházkám pro všechny, kteří mají rádi přírodu. Najdete zde klid, a pokud sami budete ohleduplní a vnímaví, můžete nalézt plno pozoruhodných věcí v každé roční i denní době. Můžeme zajistit rybaření na soukromém rybníku vzáleném jen kousek od penzionu či projížďky na koních na jednom z několika rančů v okolí do 30 km. Přímo v areálu penzionu nejsou jízdy na koních zajišťovány. V areálu penzionu se nachází zajímavé minimuzeum. Otevírací doba je denně od 16:00 do 21:00 hod.

Rezervovat ubytování v MANSKÝ DVŮR - Dolní Žandov

Nejbližší ubytování v Dolním Žandově a okolí

Ubytování Dolní Žandov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah