PENZION POHODA - Svatava

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Rodinný penzion se zahradou, přímo u lesa, 4 km od centra Sokolova. Parkoviště přímo u domu, WI-FI zdarma.

Vážení hosté,

pokud hledáte ubytování na klidném místě, s pohodovou atmosférou a dostatkem prostoru pro relaxaci a odpočinek, jste na správném místě.

Penzion POHODA leží v samém srdci Karlovarského kraje, uprostřed lázeňského trojúhelníku, na úpatí Krušných hor a Slavkovského lesa. Nabízíme klidné a příjemné ubytování v 7mi pokojích a jednom Velkém apartmánu se třemi ložnicemi. Celková kapacita je 22 osob. Velikost penzionu je ideální pro dovolenou několika spřátelených rodin, pro páry i rodiny s dětmi. K penzionu patří zahrada, jejíž součástí je venkovní bazén, velká letní terasa, zahradní altán, gril na dřevěné uhlí i otevřené ohniště. Můžete si u nás dopřát infra saunu, masáž a dokonce i koučink. Díky své poloze jsme ideálním výchozím bodem pro poznávání krás západních Čech. V okolí se můžete těšit na koupání venku i uvnitř, lyžování, cyklostezky, turistické výlety, návštěvu okolních památek, ale i sbírání hub. Celý penzion je nekuřácký, má vlastní parkoviště a bezdrátové připojení k internetu v celém objektu zdarma.

& . 34; U nás si můžete dovolit vypnout... & . 34;

PENZION POHODA ubytování v pensionu

Pokoje v patře (1- 4) jsou menší, ale jejich výhodou je společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem. Patro je vhodné pro skupiny 7 -9 osob.

Jednopokojové apartmány (Studia 5 -7) jsou v přízemí a každý má svůj samostatný vchod přímo ze zahrady. Ve všech je malý kuchyňský kout pro přípravu nápojů a ohřev jídla, součástí kterého je chladnička, mikrovlnná trouba a varná konvice.

Nově vybudovaný Velký apartmán o výměře 81m2 uspokojí i náročné hosty, kteří mají rádi prostor a moderní nadstandardní vybavení (myčka, vana, žehlička). Nachází se v samostatné budově, poskytuje naprosté soukromí a dostatek prostoru pro všechny ubytované. Každý host bude mít svou plnohodnotnou postel, žádnou přistýlku.

Recepce

Nemáme stálou recepci, ale věříme, že osobní kontakt nic nenahradí. Abychom se vám mohli co nejvíce přizpůsobit, potřebujeme čas vašeho příjezdu vědět vždy předem (v rozmezí 16 -20 hodin). V případě naší nepřítomnosti budete mít klíčky od pokoje připravené v zabezpečené schránce. Stačí, když nám po příjezdu zavoláte na tel. , kde Vám sdělíme kód a navedeme vás na pokoj, vyúčtování pak provedeme později.

Gastronomie

Ke svému pobytu si můžete připlatit bufetové snídaně.

Okolí pensionu a Svatava

V okolí najdete spoustu památek, turistických i cyklistických tras, v létě krásná místa na koupání a v zimě na lyže. Můžete tak program vaší dovolené doplnit o výlety po krásách našeho kraje. Zde předkládáme pár tipů: jezero Medard (sokolovské moře), moderní vodní areál Michal, zřícenina hradu Hartenberg, rozhledna Cibulka, CHKO Slavkovský les (rozhledna Krudum, důl Jeroným, Komáří rybníky) CHKO Kladská. Za zmínku stojí i návštěva lázeňských měst -Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, historické město Loket a Cheb. Další zajímavá místa, která stojí za návštěvu jsou rašeliniště SOOS, hrad a zámek Bečov, klášter premonstrátů v Teplé nebo zámek Kynžvart.

Rezervovat ubytování v PENZION POHODA - Svatava

Nejbližší ubytování v Svatavě a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah