PENZION KERN - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Penzion KERN nabízí velmi útulné ubytování s výjimečným servisem a příjemným personálem připraveným splnit všechna Vaše přání 24 hodin denně. Hotel se nachází v centru Prahy v sousedství obchodního centra Nový Smíchov, pouhé 3 minuty od obchodního a zábavného centra. V Hotelu Penzion Kern pro nás není žádné přání našich hostů příliš velké a žádný detail příliš malý. Již více než 18 let se snažíme, aby pobyt u nás byl pro všechny naše hosty nádherným a nezapomenutelným zážitkem.

PENZION KERN ubytování v hotelu

Hotel Penzion KERN nabízí krásné útulné a moderní pokoje pěti kategorií: velký dvoulůžkový, střední dvoulůžkový, jednolůžkový standard, Junior Suite a trojlůžkový standard. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a plně vybavené moderním zařízením. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, klimatizace a vysokorychlostní připojení k internetu (kabelové a bezdrátové), trezor, lednička, digitální a satelitní televize. K dispozici hostům je bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji nebo možnost občerstvení na pokoji. Naši hosté se mohou potěšit krásným výhledem do terasovité hotelové zahrady nebo na vilovou čtvrť Prahy 5. Hotel sousedí s krásným parkem a mnoha golfovými hříšti. Pro zákazníky našeho hotelu je možné objednat speciální slevu na golfové turnaje a do wellness center.

Recepce

Náš personál je neustále k dispozici a připraven splnit všechna Vaše přání a potřeby.

Gastronomie

Bohatá snídaně se podává ve formě bufetu, na výběr se nabízí teplá a studená jídla: musli, ovoce, sýry a salámy několika druhů, pečivo, ham& eggs, míchaná vajíčka, parky, palačinky.

Okolí hotelu a Praha

V okolí Hotelu Penzion KERN je spousta historie, divadel, muzeí, obchodů, a mnoho parků a zeleně. Přinášíme Vám základní přehled o tom, co můžete najít v okolí Hotelu Penzion KERN, v krásné lokalitě Košíře. Praha 5 v úseku Košíře - Smíchov - Strahov zahrnuje:
muzeum A. V. Mozarta – Na Bertramce,
nádherný park Ladronku,
park –vinici Klamovku,
procházkový edén Kampu
Františkánskou zahradu
Kinského zahradu
Romantický Petřín

Rezervovat ubytování v PENZION KERN - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah