SPA & KUR HOTEL PRAHA - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Oblíbený lázeňský dům Badenia Hotel Praha je situován v centru krásných Františkových Lázní, přímo naproti Městským sadům a divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. Nabízíme komplexní služby od ubytování se snídaní přes krátkodobé relaxační pobyty až po dlouhodobé léčení pro klienty jak z tuzemska, tak ze zahraničí.

Badenia Hotel Praha je situován v centru Františkových Lázní, naproti Městským sadům a divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. Nabízí pohodlné ubytování, dokonalé služby a příjemnou atmosféru, které budou zárukou Vaší spokojenosti. Hostům je k dispozici recepce i zdravotní péče 24 hodin denně. Nabízíme široký výběr služeb od ubytování se snídaní, přes víkendové i týdenní relaxační balíčky pro každého, až po dlouhodobější léčebné pobyty pro klienty samoplátce. Již zakoupený pobyt je možné na místě doplnit o další lázeňské procedury (v závislosti na dostupných termínech procedur). Badenia Hotel Praha má vlastní balneologické oddělení, letní terasu, bazén s protiproudem, kadeřnictví, manikúru, pedikúru i kosmetiku, vlastní minerální pramen, parkoviště a více. K dispozici je například také kulečníkový stůl. Všichni hosté mohou zdarma využít internetový terminál i wi-fi síť ve společných prostorách.

SPA & KUR HOTEL PRAHA ubytování v hotelu

Všech 82 pokojů je nekuřáckých, jsou vybaveny barevným televizorem se satelitními programy, telefonem, chladničkou a samozřejmě koupelnou se sprchou a WC. K dispozici jsou i dvoulůžkové pokoje s balkonem. Pro kuřáky je k dispozici letní terasa.

Recepce

24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Gastronomie

Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře - výběr ze tří menu (den předem). Nově zrekonstruovaná restaurace s kapacitou 130 míst nabízí celodenní stravování pro hosty s možností přípravy různých dietních pokrmů (prosíme o nahlášení zvláštních požadavků předem).

Okolí hotelu a Františkovy Lázně

Františkovy Lázně jsou nejmenší, zároveň však nejkrásnější lázně v rámci známého a světově uznávaného Západočeského lázeňského trojúhelníku, jejichž tradice sahá více než 200 let do minulosti. Jejich klidná atmosféra, překrásné parky a historické centrum skýtá ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci. klidná atmosféra, překrásné parky a historické centrum skýtá ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci.

Rezervovat ubytování v SPA & KUR HOTEL PRAHA - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah