LÁZEŇSKÝ PENSION JOSEF - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Rodinný pension s vlastním balneoprovozem a restaurací nabízí ubytování ve dvou samostatných budovách v blízkosti centra Františkových Lázní. WiFi připojení na internet a parkování na uzamykatelném parkovišti je pro hosty pensionu zdarma. Rodinná atmosféra, osobní přístup ke každému hostovi, nekuřácké pokoje, restaurace s letní terasou, široká nabídka léčebných a relaxačních procedur.

Komplex se nachází nedaleko centra Františkových Lázních. Oba domy jsou od sebe vzdáleny cca 100 metrů. Maximální kapacita je 36 lůžek v 15 pokojích. Pension Josef I. - vybavení: balneo provoz, konferenční salonek až pro 25 osob, 8 různě velkých pokojů, venkovní posezení, uzamykatelné parkoviště, na stravu se dochází do druhé budovy. Pension Josef II. - vybavení: recepce, restaurace s letní terasou a salonkem pro 20 osob, celkem 7 různě velkých pokjů, uzamykatelné parkoviště, na procedury se dochází do druhé budovy.

LÁZEŇSKÝ PENSION JOSEF ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), barevným plochým televizorem, telefonem s přímou volbou, ledničkou a WiFi připojením na internet.

Nekuřácké pokoje.

Recepce

Recepce v budově Josef II. , Americká 27/35, Františkovy Lázně. Otevřeno 8:00 - 20:00 hodin.

Gastronomie

Útulná restauarce s letní terasou a salonkem je otevřena denně od 11:00 hodin od 21:00 hodin. Kapacita restaurace je 27 osob, přilehlého salonku 20 osob, letní terasy 40 osob. Jsme připraveni uspořádat malou svatbu, pracovní večeři, promoci, oslavu narozenin, školní sraz či jinou akce dle vašeho přání. Restaurace slouží jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost.

Okolí hotelu a Františkovy Lázně

V bezprostřední okolí se nachází Solná jeskyně, Solárium, Fit-centrum, prodejna Lidl, kadeřnictví a pedikúra, zastávka autobusu směr Cheb.

Rezervovat ubytování v LÁZEŇSKÝ PENSION JOSEF - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah