HOTEL CORA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Cora nabízí levné ubytování v příjemné a klidné vilové lokalitě Praha 4 - Braník. Hotel se zaměřuje na zákazníky hledající levné ubytování v Praze s příjemným a moderním vybavením a dobrou dostupností do centra.

Největší výhodou hotelu jsou nízké ceny ubytování a klidná lokalita vilové čtvrti Praha Braník. Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích a je ideální pro obchodní cestující, protože se nachází nedaleko výpadovky na Brno, Plzeň a Strakonice.
V hotelu panuje domácí atmosféra a individuální přístup, parkování je možné zdarma na uzavřeném parkovišti. Veškeré pokoje jsou nekuřácké. Pro milovníky kulečníku je možné po domluvě umožnit přístup do kulečníkové místnosti, zdarma WIFI připojení.

HOTEL CORA ubytování v hotelu

V hotelu se nachází 9 pokojů, hotelové pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, u některých pokojů vana, případně masážní vana). Pokoje kategorie „lux“ a “vip“ jsou vybaveny LCD televizory s několika desítkami programů. Na pokoji naleznete také minibar s nápoji. Bezproblémové parkování – oplocené parkovací stání nebo možnost parkování v garáži. V celém hotelu je k dispozici zdarma kvalitní WIFI připojení

Rezervovat ubytování v HOTEL CORA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah