HOTEL BESEDA - Krásná Lípa

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Zapomeňte na ruch města a vyrazte oslavit příchod nového roku do rodinného Hotelu Beseda***. Přivítá vás okouzlující krajina Českého Švýcarska plná krásných skalních měst. Hotel se nachází přímo na náměstí v malebném historickém městečku Krásná Lípa na rozhraní CHKO Labské pískovce a  Lužické hory.

Dobré vědět: V hotelu je možnost transferu. Po domluvě vás v okolí dopraví, kam budete potřebovat.

Hotel Beseda stojí přímo na náměstí v Krásné Lípě.
Hotel nabízí kromě ubytování také salónek, který má kapacitu 40-45 míst, který je vhodný pro slavnosti či oslavy a společenský sál, který má kapacitu 200 míst, kde vystupují Česko-Moravské folklórní soubory, aj.

HOTEL BESEDA ubytování v hotelu

K dispozici jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají sociální zařízení na pokojích, možnost zapůjčení televizoru.

Gastronomie

Hotel disponuje restaurací.

Okolí hotelu a Krásná Lípa

V blízkém okolí je vybudovaná nová sít cyklotras. 100m od hotelu je sportovní areál, který je možno využít jak v létě, tak v zimním období. 3 km od hotelu je možno navštívit Kyjovskou přehradu. 20m od Hotelu je vybudován dům volného času, kde je fitnesscentrum, solárium, sauna a jiné možnosti jak sportovního tak kulturního vyžití. Krásná Lípa je nazývána také branou do Českého Švýcarska.

Rezervovat ubytování v HOTEL BESEDA - Krásná Lípa

Nejbližší ubytování v Krásné Lípě a okolí

Ubytování Krásná Lípa

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah