PRAGUE GOLDEN AGE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (813)
  • >>> Josefov (96)
  • >>> PRAGUE GOLDEN AGE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Překrásná historická budova hotelu Prague Golden Age se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti Karlova mostu a dalších pamětihodností. Díky své jedinečnosti byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO.

Překrásná historická budova hotelu Prague Golden Age se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti Karlova mostu a dalších pamětihodností. Původně gotický dům z roku 1468 dostal svoji dnešní podobu v období pozdní renesance. V letech 2002 až 2004 provedl současný majitel budovy zdařilou rekonstrukci a vzhledem ke své jedinečnosti byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO. Pro Vaše pohodlné ubytování je připraveno 10 útulných a prostorných dvou až čtyřlůžkových pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny originálním starožitným a historickým nábytkem. V některých pokojích se dochovaly i původní malované stropy ze 17. století, v jiných pak gotické a renesanční klenby. K dispozici je: 1× dvoulůžkový pokoj Economy s koupelnou mimo pokoj, 2× standardní dvoulůžkový pokoj, 5× luxusní dvoulůžkový pokoj a 2× apartmán. Vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), televize se satelitními programy, fén, minibar, telefon a internetové připojení. Klimatizovaný pokoj na vyžádání. Apartmány mají navíc vlastní kuchyňku. Bohaté snídaně jsou podávány formou švédského stolu a můžete si je vychutnat ve snídárně, která je umístěna v prvním patře hotelu Prague Golden Age. Recepce se stálou službou nabízí: nápoje, základní hygienické potřeby, objednávky taxi, bezplatné uložení cenností v sejfu a další služby. Parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti. Hosté si mohou objednat letenky nebo pronajmout automobil. Malý a útulný hotel Prague Golden Age je kouzelné místo, kde můžete zažít romantickou atmosféru staré Prahy. Hotel Prague Golden Age se těší na Vaši návštěvu!

PRAGUE GOLDEN AGE ubytování v hotelu

K dispozici je: 1× dvoulůžkový pokoj Economy s koupelnou mimo pokoj, 2× standardní dvoulůžkový pokoj 5× luxusní dvoulůžkový pokoj (+ možnost 1 přistýlky) 1× apartmán s kuchyňkou pro 2 osoby (+ možnost 1 přistýlky) 1× apartmán s 2 oddělenými ložnicemi a kuchyňkou (cena pro 4 osoby, + možnost 1 přistýlky na každé ložnici, tedy max 2 přistýlky na apartmánu, max kapacita apartmánu 6 osob) Máme k dispozici rodinné pokoje. Kromě 2-ložnicového apartmánu s kuchyňkou nabízíme i 2 propojitelné luxusní dvoulůžkové pokoje. Tyto 2 pokoje se dají propojit společnými dveřmi a vzniká tak vysoce komfortní 2-ložnicový komplex. Kapacita hotelu: 30 lůžek (včetně přistýlek) Vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), televize se satelitními programy, fén, minibar, telefon a internetové připojení. Klimatizovaný pokoj na vyžádání. V některých pokojích se dochovaly i původní malované stropy ze 17. století, v jiných pak gotické a renesanční klenby.

Recepce

nonstop

Gastronomie

Bohaté snídaně jsou podávány formou švédského stolu a můžete si je vychutnat ve snídárně, která je umístěna v prvním patře hotelu Prague Golden Age.

Okolí hotelu a Praha

Výborné umístění v srdci Starého města Prahy, 200 m mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Na Staroměstském náměstí se nachází světově proslulý orloj. Umístění hotelu umožňuje prohlídku pražských památek pěšky. Nejbližší stanice metra nebo tramvaje je vzdálena pouze 100 metrů. Vzdálenosti: Staroměstské náměstí... 0,2 km Václavské náměstí... 0,2 km Karlův most... 0,7 km Hlavní nádraží... 1 km Pražský hrad... 1,6 km letiště... 17 km

Rezervovat ubytování v PRAGUE GOLDEN AGE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah