ZÁMEK LOUČEŇ & ZÁMECKÝ HOTEL MAXMILIÁN

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Zámecký Hotel Maxmilián se nachází uprostřed krásné přírody a je ideálním místem pro romantické pobyty a letní dovolenou.

Stávající budova hotelu nabízí 40 dvoulůžkových pokojů a 4 stylové apartmány. Pro milovníky romantiky poskytujeme ubytování v oblíbeném Domečku knížete Alexandra a zbrusu novém Zámeckém apartmánu.

Náš hotel Vás jistě překvapí příjemným prostředím, nerušeným nočním klidem a pokoji, které jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Hotelová recepce je otevřena nepřetržitě a zajišťuje veškerý sekretářský a pokojový servis. Přímo v areálu hotelu naleznete vnitřní bazén a saunu, masáže po dohodě zajistíme.

ZÁMEK LOUČEŇ & ZÁMECKÝ HOTEL MAXMILIÁN ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou + WC, TV, telefon. V dvoulůžkových pokojích je sprcha, v Superiorech vířivá vana. Na recepci je k dispozici trezor.

Recepce

non-stop

Gastronomie

V naší vyhlášené restauraci jsou podávána typická jídla české i mezinárodní kuchyně.

Okolí hotelu a Loučeň

Aktivity v okolí Loučeně
Loučeň je zasazena do krajiny hlubokých lesů – dominantní lesní celek nese romantický název Svatojiřský les. V okolí najdete stopy po působení významných osobností (Bedřich Smetana, Bohumil Hrabal a další), několik muzeí, rozhlednu a také malebnou minizoo. Nedaleko je také kvalitní golfový areál.

Rezervovat ubytování v ZÁMEK LOUČEŇ & ZÁMECKÝ HOTEL MAXMILIÁN

Nejbližší ubytování v Loučni a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah