MAMAISON HOTEL RIVERSIDE PRAGUE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (813)
  • >>> Hlubočepy (37)
  • >>> MAMAISON HOTEL RIVERSIDE PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Mamaison Hotel Riverside se nachází na západním břehu řeky Vltavy, odkud se snadno dostanete k pražským historickým a turistickým atrakcím a obchodním čtvrtím.

Ubytování vyšší třídy v Mamaison Hotel Riverside vás oslní originální výzdobou a prostornými interiéry. Pokoje jsou elegantně zařízené, vkusně vybavené a příjemné. Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Klasická architektura samotné budovy se odráží ve vstupní hale, restauraci a baru - to vše jsou ideální místa pro vaši relaxaci, kde si můžete vychutnávat atmosféru tohoto hotelu.

Dále hotel nabízí business služby, zázemí pro MICE a jednání, soukromé parkování a jazykově vybavený personál.

MAMAISON HOTEL RIVERSIDE PRAGUE ubytování v hotelu

Součástí ubytování v hotelu je individuálně regulovatelná klimatizace, bezplatný vysokorychlostní internet nebo Wi-Fi, pokojový trezor, TV s plochou obrazovkou, pay TV, telefony pro přímé volání, minibar vana a sprcha a 24hodinová pokojová služba.

Gastronomie

Elegantní Lounge bar otevřený každý den s ideální polohou vedle recepce nabízí klidné a příjemné prostředí. Hosté si zde mohou vychutnat welcome drinky, koktejly a vynikající obědy či večeře. Lounge bar se dokonale hodí pro neformalní pracovní jednání nebo volné chvíle strávené ve společnosti přátel. Lounge bar je otevřen denně od 6:30 ráno do 1:30 ráno.

Krásný interiér restaurace zdobí detaily ze skla a skleněný strop, který zajišťuje denní světlo. Je to ideální místo pro pracovní akce, oslavy, svatby nebo malé setkání s obchodními partnery nebo přáteli. Každé ráno si zde můžete pochutnat na lahodné snídani formou bufetu, obědu nebo večeři v průběhu jednání. Restaurace může být využita pro soukromé večeře a jiné akce.

Rezervovat ubytování v MAMAISON HOTEL RIVERSIDE PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah