SKLEP ACCOMMODATION - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

SKLEP REST - penzion a restaurace. Nabízíme ubytování v apartmánech a pokojích v jedné budově v Seifertově ulici č. 53, Praze 3 - na Žižkově, v blízkosti centra Prahy (Václavského náměstí a Hlavního nádraží), které je v dosahu 5 min. pěšky, nebo 2 stanice tramvají.

Apartmány
Všechny apartmány jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené, s kuchyní nebo kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Každý apartmán je vybaven televizí, kuchyň varnou konvicí a základním nádobím.

Pokoje
Naše pokoje nabízí levnější variantu ubytování - jednoduše zařízené pokoje, vybavenou kuchyň a společenskou místnost. Sociální zařízení je společné (oddělené pro muže a ženy, dostatečně prostorné a denně uklízené).

SKLEP ACCOMMODATION ubytování v pensionu

Kapacita apartmánů je od 2 do 10 osob. Pro páry nabízíme menší apartmány - studia s dvojlůžkem a možností přistýlky. Další naše apartmány mají 1 nebo 2 samostatné ložnice a spaní je možné také v obývacím pokoji popř. v obytné kuchyni.

Pokoje jsou s kapacitou pro 2 - 5 osob. (Dvojlůžkový pokoj nabízíme se slevou při obsazení pouze 1 osobou.)

Recepce

8-22h, adresa Seifertova ul. 53, Praha 3, Žižkov

Gastronomie

V přízemí domu je stylová restaurace SKLEP, která nabízí možnost kvalitního stravování. Restaurace poskytuje pro ubytované klienty 10% slevu.

Okolí pensionu a Praha

Historické centrum Prahy je v dosahu pěšky (15 min.) nebo tramvají.

V blízkosti je mnoho typických barů, stylových restaurací a kaváren, park Riegrovy sady se známou zahradní restaurací a dětským hřištěm, pražský televizní vysílač - futuristická Žižkovská věž a nové nákupní centrum Flora.

Rezervovat ubytování v SKLEP ACCOMMODATION - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah