HOTEL MONDEO - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Mondeo*** nabízí nejen přenocování, ale i příjemný zážitek...

Nacházíme se ve východní části hlavního města Praze Dolních Měcholupech, od centra jsme vzdáleni 9 km. Jsme Hotel Mondeo a nabízíme Vám Restauraci, Steak Hause aPizzerii 78 míst, snídaně, obědy, večeře Salonnek 25 míst, zahrádka / Hotel 27 pokojů - 1 - 4 lůžka, v každém pokoji WC, sprchový kout, tv-satelit, možnost přistýlky, WIFI po celém areálu, bezpečné parkoviště před hotelem pro osobní vozy i autobusy

HOTEL MONDEO ubytování v hotelu

Ubytování: dvoulůžkových, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, maximální kapacita je 73 míst, 2 patra, v druhém poschodí nabízíme ubytování v podkroví kde jsou střešní okna s pěkným výhledem.

Recepce

Recepci máme otevřenou nonstop 24 hodin denně.

Gastronomie

V hotelu je, , RESTAURACE S PIZZERIÍ a STEAK HOUSEM '. V restauraci se nachází dětský koutek. V letních měsících máme otevřenou venkovní zahrádku.

Velký výběr pizzi, těstovin, steaků z věpřového, hovězího a kuřecího masa, také velmi oblíbené domácí palačinky a to vše za dostupné ceny.

Možnost rezervace salonku cca 15 osob. Kapacita restaurace 80-100 míst, venkovní zahrádka 40 míst.

Pořádáme firemní akce, svatby a jiné oslavy. Na přání zajistíme květinovou výzdobu, živou hudbu a další program dle přání hosta.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Mondeo*** se nachází v Dolních Měcholupech v městské části Prahy 10. Je vzdálen cca 500 metrů od Jižní spojky. Výborná dostupnost z dálnice D1 a rychlostní silnice R10. V blízkosti nákupní centrum cca 3 minuty jízdy od hotelu (možnost pěkné procházky, 15-20 minut). V okolí se můžete projet na kole, in line bruslích a děti se proskotačí na dětském hřišti, (krásná bruslařská dráha až do Horních Počernic, kde je velké dětské hřiště). Za 20 minut jízdy autem, budete u aquaparku Průhonice - Čestlice, který je největší ve střední Evropě, v sousedství se můžete projít v krásné Průhonické zahradě.

Rezervovat ubytování v HOTEL MONDEO - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah