PENZION H - Jáchymov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension "H" je rodinný podnik v krušných horách vhodný pro firemní školení, pořádání rodinných oslav (svateb, narozenin), sportovních soustředění a také pro relaxační a ozdravné pobyty. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauna, solárium, posilovna. V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který lze přeměnit na mini fotbalové hřiště.

Rodinný pension leží v krásném lesním prostředí Krušných hor v nadmořské výšce cca 1000 m, 25 km od Karlových Varů, 6 km od hraničního přechodu se SRN Boží Dar - Oberwiesenthal. Nejbližší městečko Abertamy je vzdáleno 3 km. Nabídka tradiční české domácí kuchyně, místní speciality jsou podávány v restauraci horského stylu s možností celodenního stravování s kapacitou 50 osob. V areálu pensionu se nachází venkovní ohniště (open air barbecue), které je pro návštěvníky penzionu k dispozici. V areálu pensionu je k dispozici multifunkční sportovní hřiště (15×40 m) s umělým trávníkem (tenis, malý fotbal, nohejbal), krytý bazén (9×4 x 1,5 m) s celoročním provozem, sauna, solárium a posilovna. Možnost zapůjčení lyží, horských kol. V okolí pensionu se nacházejí značené stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě velké množství udržovaných sjezdových (Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Abertamy, Pernink) a běžeckých tratí. Možnost zajištění masáží v pensionu a dalších aktivit (kola, lyže, snowboard, nordic walking, snowkiting, výlety na sněžnicích, návštěva lanového centra, paragliding, lukostřelba, aj.) V pensionu jsou vítané děti, které se zajímají o živou zvěř (psi, kočky, kozy) a které mají rády pohyb - les je za domem, dětské hřiště je celodenně k dispozici.

PENZION H ubytování v pensionu

* jednolůžkové pokoje * dvoulůžkové pokoje * třílůžkové pokoje (apartmá typu B) * čtyřlůžkové pokoje (apartmá typu A) * stylové zařízené pokoje * v prostorách restaurace je k dispozici Wi-Fi Free připojení k internetu * v objektu pensionu se nachází vlastní parkoviště (v noci uzavřené) Vybavení pokojů: * Sprcha, WC, TV, SAT, lednice, všechny pokoje v prvním patře a většina ve druhém patře mají balkón

Rezervovat ubytování v PENZION H - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah