APISPA CHRISTIAN - Kolová

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Vítejte v našem Apiterapeutických lázních. Naše sídlo má bohatou historii, sahající až do roku 1601, kdy zde stávalo velké hospodářské stavení, jak je zaznamenáno v první gruntovní knize naší obce. Jsme hrdí na dědictví tohoto místa a proto jsme pro Vás zde vytvořily ubytování, kde můžete relaxovat a nabízíme jedinečnou možnost využít léčebné vlastnosti včel a včelích produktů.
Kromě terapií s včelím jedem vám také nabízíme širokou škálu dalších včelích produktů, které mohou přinést blahodárné účinky na vaše zdraví. Včelí produkty jsou známy svými antibakteriálními, protizánětlivými a regeneračními vlastnostmi. Jsou vhodné pro různé druhy terapií a péče o pleť a tělo. V našem rodinném domě provádíme terapie pomocí včelích produktů, jako je včelí jed a další. Včelí jed se prokazatelně využívá jako přírodní léčebná metoda s mnoha benefity. Pomáhá posilovat imunitní systém, redukovat záněty a zlepšovat celkovou pohodu. S ohledem na naše bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti apiterapie jsme připraveni vám poskytnout individuálně přizpůsobenou léčbu.

APISPA CHRISTIAN ubytování v apartmánu

Pohodlných a moderně vybavených pokojíchNabízíme vám relaxaci a komfort s řadou vybavení, které vám zajistí příjemný pobyt. Pokoje jsou vybaveny televizory, abyste si mohli vychutnat své oblíbené pořady nebo filmy. Pro vaše pohodlí jsou připraveny peřiny, polštáře a čisté ložní prádlo. Ručníky jsou také k dispozici, abyste se mohli osvěžit. V pokoji najdete také praktické vybavení, které vám usnadní váš pobyt. Máte k dispozici sejf pro bezpečné uložení vašich cenností. Ramínka jsou připravena pro pohodlné uskladnění vašich šatů. Lednice vám umožní uchovávat osvěžující nápoje nebo potraviny. Mikrovlnná trouba a indukční dvojplotýnka nebo plotýnka jsou připraveny pro jednoduché ohřevy jídel. A abyste nemuseli hledat nádobí, kompletní sada nádobí včetně hrnců, pánví a čisticích prostředků je k dispozici. Navíc, našim hostům nabízíme dodatečné služby, které přidávají hodnotu k vašemu pobytu. Po domluvě je možné využít rodinné fitness vybavení s moderními stroji značky Kettler, jako je běžecký pás, cyklistický trenažér, veslovací přístroj, orbitrek, Power Plate a žebřiny. Pro relaxaci a regeneraci si můžete užít také naši wellness místnost s finskou saunou, infrasaunou a kneippovými lázněmi na nohy. A samozřejmě, nezapomínáme na vaše pohodlí a propojenost. Všechny naše pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi, abyste mohli zůstat online a být ve spojení se světem.

Rezervovat ubytování v APISPA CHRISTIAN - Kolová

Nejbližší ubytování v Kolové a okolí

Ubytování Kolová

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah