PENZION GOLF LUBY

Více o pensionu

Popis ubytování

​Nově vzniklé ubytování od roku 2023 v Golf Areálu Luby nabízí 11 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Při výstavbě a zařizování byl kladen důraz nejen na kvalitu, ale i na to, abyste se u nás cítili příjemně a měli až pocit, že jste ubytováni v hotelovém pokoji.
Pokoje jsou prostorné (16m2) s vlastním sociálním zázemím a jsou vybaveny TV, mini ledničkou a velmi kvalitními matracemi s polštáři s paměťovou pěnou značky Magniflex, protože dobré spaní je základ. Na pokojích se vyspíte na matracích typu Vitale Armonioso a polštářích Classico Standard Maxi.
9 pokojů nabízí klasický komfort a 2 pokoje poskytují větší prostor a pohodlí (mohou sloužit i jako svatební či novomanželský a rodinný až VIP).
Velmi jsme kladli důraz, abyste třeba na snídani, či jiné občerstvení mohli jít v papučích a využít komfortu nově vzniklého vnitřního schodiště. Samozřejmě penzion má i venkovní vchod. Také, na co se můžete u nás těšit je to, že nikdy vám žádný pokoj nezevšední. Každý druhý pokoj je totiž v jádru stejný, ale barevně se liší a získává na zajímavosti.
Pokoje do dvora nabízí balkón, kde můžete posedět a sledovat západ slunce. Pokoje na východ mají také balkónové dveře, ale pouze s francouzským zábradlím. V přízemí budovy se nachází restaurace, která nabízí příjemné stylové prostředí s původními dřevěnými trámy a krbem. Wifi v penzionu je samozřejmostí.
Kola, golfové bagy a další si můžete u nás uschovat k tomu určené místnosti v přízemí budovy. Místnost je vytápěná a je uzamykatelná. V penzionu je zakázáno si odnášet jízdní kola, vozíky na bagy, lyže a další objemné věci do pokojů. K tomu je právě určená tato místnost.

PENZION GOLF LUBY ubytování v pensionu

​POKOJ CLASSIC - MANŽELSKÁ POSTEL
Útulné pokoje s manželskou postelí se nachází v 1. patře stávající budovy. Naší originalitou je barevné rozlišení pokojů. Každý pokoj je vybavením stejný, ale v jádru jiný. Můžete si vybrat pokoj dle barvy, kterou máte rádi a kde se budete cítit dobře. Rozloha místnosti: 16 m2Koupelna (sprcha, WC) Televize s plochou obrazovkouMinibarK dispozici je 7 pokojůz toho 5 pokojů má k dispozici balkón s posezením do dvora situované na západWiFi připojení na internetMožnost přistýlkyMožnosti barevného rozlišení pokojů: 2× vínová, 1× modrá, 3× modro-krémová, 1× béžová
POKOJ CLASSIC - ODDĚLENÁ LŮŽKA
Útulné pokoje s oddělenými lůžky se nachází v 1. patře stávající budovy směrované
na východ. Pokoje s oddělenými lůžky máme v nabídce pouze dva. Rozloha místnosti: 16 m2Koupelna (sprcha, WC) Televize s plochou obrazovkouMinibarWiFi připojení na internet zdarmaBarevné rozlišení pokojů: 1× modrá, 1× béžová
POKOJ SUPERIOR
Útulný a prostorný pokoj s manželskou postelí se nachází v 1. patře stávající budovy. 
Pokoj je pro svůj prostor a rozmístění také vhodný i jako novomanželský v čase
svatebním nebo dobře poslouží i jako rodinný. Rozloha místnosti: 24 m2Koupelna (sprcha, WC) Televize s plochou obrazovkouMinibarWiFi připojení na internetRozkládací gauč – možnost až 2 přistýlek
POKOJ SUPERIOR BALKON
Útulný a prostorný pokoj s manželskou postelí se nachází v 1. patře stávající budovy. 
Tento pokoj nabízí komfort a trochu jiné rozmístění, než ostatní pokoje. Také jako
jediný má jinak uspořádanou koupelnu. Rozloha místnosti: 20 m2Koupelna (sprcha, WC) Televize s plochou obrazovkouMinibarWiFi připojení na internetRozkládací gauč – možnost až 2 přistýlek

Rezervovat ubytování v PENZION GOLF LUBY

Nejbližší ubytování v Lubech a okolí

Ubytování Luby

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah