CASA SANTINI - Jáchymov

Více o pensionu

Popis ubytování

Casa Santini o velikosti 270m² nyní v první fázi nabízí 4 útulné pokoje s dvoulůžky a přistýlkou, 2 menší společenské místnosti s rozkládacím gaučem, kuchyň s posezením a koupelnu se sprchovým koutem.
Objekt má k dispozici 4 samostatné, kompletně vybavené pokoje s dvoulůžkovou postelí vč. přistýlky. , dále je možné využít 2× pohodlný rozkládací gauč pro 2 osoby. Součástí ubytování je kuchyň se společnenskou místností, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je vysokorychlostní internet, TV (02TV, Netflix, Amazon Prime).

Okolí pensionu a Jáchymov

Okolí má jedinečnou atmosféru a nabízí se tady celá řada míst k navštívení. Velmi rádi Vám pomůžeme s plánováním. Pro příklad: Jáchymov je součástí UNESCO, můžete navštívit Královskou mincovnu, historické stříbrné doly i místa, kde komunističtí političtí vězni pracovali v nuceným táborech. V okolí se naskýtá nejvyšší hora Krušných hor (Klínovec), nádherné přírodní scénérie, pěší stezky, traily pro horská kola (možnost zapůjčení). Energii můžete načerpat hned v jedněch ze 4 Jáchymovských lázní (doporučujeme Agricola) s širokým výběrem spa a wellness. Nedaleko od ubytování jsou také nádherné Karlovy Vary, které nabízejí kulturní život či známou kolonádu. Vzhledem k různorodosti aktivit doporučujeme dopravu vlastním autem, ale spousta aktivit je dostupná pěší chůzi, nebo je možné si půjčit horská kola.

Rezervovat ubytování v CASA SANTINI - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah