HORSKÝ DŮM PERNINK

Více o chalupě

Popis ubytování

Prázdninový horský dům v srdci západních Krušných hor v obci Pernink, který je známý především jako středisko zimních i letních sportů.

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích. K dispozici vám bude celý dům. V dnešní době sice vládne ve spoustě firem home office, nicméně pokud chcete provádět teambuildingové, školící, sportovní a jiné firemní aktivity mimo obvyklé prostory, je dům ideálním místem. Kromě bohatého sportovního vyžití lze provádět dobrodružné výpravy po okolí, stejně tak navštívit krajské město Karlovy Vary se všemi jeho specifiky a turistickými cíli. Doslova za rohem je Spolková republika Německo, která je rovněž zajímavým cílem. Ale spousta zajímavostí se najde i v nejbližším okolí.

HORSKÝ DŮM PERNINK ubytování v chalupě

1. NP - garáž, technická místnost, dílna, chladná spíž na potraviny 2. NP - kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, samostatný pokoj s dvoulůžkem, koupelna se sprchovým koutem a WC. 3. NP - další samostatný dvoulůžkový pokoj, prostorná ložnice pro 3 - 4 osoby se zasklenou odpočinkovou lodžií, koupelna s vanou a WC.

Okolí chalupy a Pernink

Je zde k dispozici hned několik velkých i menších lyžařských areálů a dále běžecký areál s možností napojení na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu. Pro milovníky přírody, turistiky jsou připraveny turistické a cyklistické tratě. V obci je několik restaurací, obchody, bankomat, pošta, kino, čerpací stanice a informační centrum.

Rezervovat ubytování v HORSKÝ DŮM PERNINK

Nejbližší ubytování v Perninku a okolí

Ubytování Pernink

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah