U VÁHY JÁCHYMOV

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány U Váhy se nacházejí v lázeňském městě Jáchymov, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Venkovní posezení s grilem je možné využít celoročně díky plynovému tepelnému zářiči. Nachází se zde malá zahrádka s ohništěm, vířivka pro 4 osoby ZDARMA.
Parkování před domem v létě pro 3 auta a v zimě pro 2 auta. Ubytování je v soukromí, je možné, že během vašeho ubytování, bude v domě ubytován i majitel ve svém soukromém apartmánu. Pronajímáme 2 apartmány, tudíž pokud nebude rezervovaný celý dům, je možné ubytovat 2 cizí rodiny v jeden termín. V den odjezdu prosíme hosty, aby po sobě udělali běžný úklid a svlékli povlečení. Mockrát děkujeme
Vybavení apartmánůApartmány jsou kompletně vybavený veškerým potřebným nábytkem, nádobím + elektrospotřebiči. Apartmán č. 1 kuchyňská linka včetně nádobí, indukční vařič, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Apartmán č. 2 kuchyňská linka včetně nádobí, plynový sporák+el. trouba, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. WiFi připojení, TV. Každý apartmán vybaven ložním prádlem, ručníky a utěrkou na nádobí.

U VÁHY JÁCHYMOV ubytování v apartmánu

Apartmány U Váhy poskytují ubytování pro až 11 osob ve 2 apartmánech.
Ložnice a pokoje: Apartmán č. 1 v přízemí pro 3 osoby, vlastní kuchyň je vybavena běžným nádobím, s indukčním vařičem, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Koupelna s toaletou a sprchovým koutem přímo v apartmánu. Koupelna vybavena fénem. Apartmán má k dispozici TV a WiFi připojení zdarma.
Apartmán č. 2 v 1. patře pro 4 osoby (+ až 4× přistýlka v samostatném pokoji). Apartmán má společenskou místnost s kuchyní, která je vybavena běžným nádobím, plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a překapávačem. Koupelna s toaletou a sprchovým koutem přímo v apartmánu s fénem. Apartmán má k dispozici TV a WiFi připojení zdarma. Každý apartmán vybaven ložním prádlem, ručníky a utěrkou na nádobí. Možnost 4× přistýlka jsou v samostatném pokoji.
Sociální zařízení: 
Apartmán č. 1 má koupelnu s toaletou a sprchovým koutem přímo v apartmánu. Koupelna je vybavena fénem. Apartmán č. 2 má koupelnu s toaletou a sprchovým koutem přímo v apartmánu. Koupelna je vybavena fénem. Vytápění: 
Ústřední topení.

Okolí apartmánu a Jáchymov

Lyžařská střediska: Jáchymov Náprava, Plešivec, Boží dar - Neklid nebo Novako pro děti, Klínovec/Jáchymov. Koupání: Aquapark Jáchymov - bazén, sauna, vířivka, Bazén Potůčky, Přehrada Tatrovice, Přehrada Stanovice, Koupaliště Horní Blatná, Aquapark v Německu v Marienbergu, Aquapark Klášterec nad Ohří. Lázně Jáchymov nabízí spoustu různých procedurUnikátní cyklostezka Jáchymov - OstrovV Jáchymově je několik zajímavostí odkazující na historii tohoto města. Boží dar nabízí spoustu využití jak v zimě, tak i v létě, obzvlášť pro rodiny s dětmi. V areálu NOVAKO si můžete zapůjčit cyklistická kola či tříkolky a poznávat malebné okolí Krušných hor. Boží dar Ježíškova cesta má dva okruhy (5,6 km a 12,9 km) a 13 zastávek s úkoly pro děti. Božídarské rašeliništěHrad Loket, Horní HradKlínovec rozhlednaKlínovec cyklistická trasa (6tras - různé obtíže)

Rezervovat ubytování v U VÁHY JÁCHYMOV

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah