MELISSA APARTMENTS - Karlovy Vary

Více o apartmánu

Popis ubytování

Melissa apartments se nachází v srdci historického lázeňského centra Karlových Varů. Nabízí elegantní ubytování s výhledem na kolonádu. Wifi připojení je zdarma.

Melissa apartments se nachází v Karlových Varech, 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu. Ve všech prostorech je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavenou kuchyň se sporákem, jídelní kout, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou a fénem. K vybavení patří mikrovlnná trouba, toustovač, lednice a rychlovarná konvice.
Mezi zajímavosti v okolí patří Tržní kolonáda, Mlýnská kolonáda, muzeum Jana Bechera, Rozhledna Diana a Vřídlo. Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdálené 8 km.

MELISSA APARTMENTS ubytování v apartmánu

Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavenou kuchyň se sporákem, jídelní kout, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou a fénem. K vybavení patří mikrovlnná trouba, toustovač, lednice a rychlovarná konvice.

Recepce

Doba příjezdu je možná od 15:00 do 23:00, nicméně je potřeba dát ubytování vědět, v kolik bude Váš příjezd. Odjezd je možný od 8:00 do 11:00.

Gastronomie

Ubytování disponuje plně vybavenou kuchyní, která zahrnuje toustovač, troubu, mikrovlnnou troubu, varnou konvici či lednici. Restaurace se nachází do 10 metrů od ubytování.

Okolí apartmánu a Karlovy Vary

Melissa apartments se nachází v Karlových Varech, 25 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou a 33 km od Fichtelbergu. Mezi zajímavosti v okolí patří Tržní kolonáda, Mlýnská kolonáda, muzeum Jana Bechera, Rozhledna Diana a Vřídlo. Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdálené 8 km.

Rezervovat ubytování v MELISSA APARTMENTS - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah