B&B HOTEL VOLČÍK - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

​B& B Hotel Volčík se nachází v rezidenční čtvrti Mariánských Lázní. B& B hotel Volčík nabízí pokoje s TV a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Některé mají balkon s výhledem do zahrady. Hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé neplacené parkoviště.
Hotel nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových a 2 rodinných pokojích. V hotelu najdete zahradu a terasu s krbem. K proslulé zpívající fontáně a 100 minerálním pramenům se dostanete během 5 minut jízdy autem. Tyto prameny jsou považovány za léčivé. V centru města a jeho okolí, vzdáleného 10 minut chůze od hotelu, mohou hosté navštívit řadu kostelů, nádherných domů a parků. Ke golfovému hřišti, turistickým a cyklistickým trasám, sjezdovkám a tratím pro běžkaře se dostanete autem za 5 minut. Vlakové nádraží Mariánské Lázně - město je vzdálené jen 200 metrů od ubytování. Tenisové kurty jsou 1 km daleko.

Okolí hotelu a Mariánské Lázně

​Venkovní zahrada hotelu nabízí slunečnou terasu s krbem, nejen pro večerní grilování. V blízkém okolí hotelu se nachází zajímavé turistické cíle např. Ferdinandův pramen, kolonáda se zpívající fontánou, rozhledna Hamelika, Ambrožův pramen, památník Fryderyka Chopina, anglikánský kostel & . 34; Christ Curch& . 34; a mnoho dalších. Od jara do podzimu je možné využívat blízké cyklostezky. V zimním období je možné využít nedaleko vzdálený Sky areal Mariánská Lázně.

Rezervovat ubytování v B&B HOTEL VOLČÍK - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah