NAPROTI KLÍNOVCI - Jáchymov

Více o apartmánu

Popis ubytování

Naše chata se nachází v obci Jáchymov Nové Město v Krušných horách, 2 km od historického města Jáchymov. Chata je na klidném místě s výhledem na panorama Krušných hor a Klínovec.

Ubytování je možné ve 3 dvoulůžkových pokojích, v chatě se dále nachází společné sociální zařízení s dvěma WC, společenská místnost s kompletně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí, televize, wi - fi. K dispozici jsou také 2 parkovací místa, uzamykatelná úschovna jízdních kol nebo lyžařského vybavení. Domácí zvířata nejsou povolena.

NAPROTI KLÍNOVCI ubytování v apartmánu

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 3 ložnicích. 1. Ložnice – 2 lůžko. 2. Ložnice – 2 lůžko. 3. Ložnice – 2 lůžko. Sociální zařízení: Koupelna (vana se sprchou, umyvadlo, záchod – druhý záchod na přízemí, fén). Vytápění: Tepelné čerpadlo, ústřední topení.

Okolí apartmánu a Jáchymov

Restaurace s místní kuchyní nebo obchod s potravinami jsou také snadno dostupné. V oblasti se nachází několik skiareálů a běžeckých tras (jako Náprava: 1,5 km, Plešivec: 9 km, Klínovec: 9 km, Neklid: 6 km, Fichtelberg: 9 km). V létě okolní značené turistické stezky i cyklotrasy vyzývají k pěší turistice nebo cykloturistice. Trailový park Klínovec je oblíbené místo pro horskou cyklistiku.

Rezervovat ubytování v NAPROTI KLÍNOVCI - Jáchymov

Nejbližší ubytování v Jáchymově a okolí

Ubytování Jáchymov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah