TOP WENCESLAS SQUARE APARTMENT & CAPSULE HOSTELS - Praha

  • Praha (840)
  • >>> Nové Město (135)
  • >>> TOP WENCESLAS SQUARE APARTMENT & CAPSULE HOSTELS - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Rekreační apartmány a krátkodobý pronájem v centru Prahy - to je apartmán Top Wenceslas Square Apartments. Apartmán se nachází přímo v srdci Prahy a umožňuje úplné ponoření do pražského života.

TOP WENCESLAS SQUARE APARTMENT & CAPSULE HOSTELS ubytování v hotelu

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a nabízejí interiéry s moderním designem a vysokou úrovní pohodlí. Ve všech apartmánech je zdarma k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi. Parkování je možné rezervovat poblíž rezidence.

Recepce

Apartmán má podporu prostřednictvím centrální recepce, která sídlí na adrese Kováků 7, Praha 5. Kontaktovat recepci je možné 24 hodin denně. Apartmán umožnuje plný online check-in po poskytnutí údajů o hostu a platbě. Není třeba fyzický check-in na recepci.

Gastronomie

V okolí 50 metrů od ubytování se nacházejí 3 restaurace. Ubytování také disponuje kuchyní, která je vybavena lednicí a mikrovlnnou troubou.

Okolí hotelu a Praha

Ubytování se nachází v části Nové město v Praze a díky tomu je v okolí apartmánu plno zajímavých míst na návštěvu. Například Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Prašná brána, Národní muzeum či Karlův most.

Rezervovat ubytování v TOP WENCESLAS SQUARE APARTMENT & CAPSULE HOSTELS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah