PENZION TSPORT VOTICE

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

​Objevte ubytování ve Voticích pro aktivní dovolenou i klidný relax. Penzion Tsport leží jen 8 minut pěšky od centra Votic a 11 minut od autobusového nádraží. Díky výhodné lokalitě nově zrekonstruovaného penzionu prožijete aktivní dovolenou na kole nebo s pěší turistikou. A pokud míříte spíše za odpočinkem, najdete útočiště třeba v restauraci s bowlingem.

PENZION TSPORT VOTICE ubytování v pensionu

Penzion nabízí 7 pokojů a zvládne ubytovat až 18 hostů. Pokoj 1Pokoj 1 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 4 hosty. Po vstupu do pokoje ulpí vaše oči na 2 manželských postelích. Pokoj je proto vhodný zejména pro dva páry, případně rodinu s dětmi. Naprosté soukromí vám dopřeje vlastní sprcha i WC na pokoji. O zábavu se postará wi-fi zdarma a TV. Nemějte strach využít lednici ve společné kuchyňce.
Pokoj 2Pokoj 2 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 2 hosty. Jelikož jsou v pokoji 2 oddělené postele, doporučujeme pokoj pro kamarády na výletě. Odpočinek po náročném dni doplňte sledování televize nebo brouzdáním na internetu s bezplatnou wi-fi. Vlastní sprcha a WC na pokoji jsou samozřejmostí. Lednici najdete ve společné kuchyňce.
Pokoj 3Pokoj 3 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 2 hosty. Stejně jako v pokojích 6 a 7 tady najdete manželskou postel, proto je pokoj vhodný pro pár. Pokud se přes den nebo v noci nezvládnete zabavit sami, zapněte si televizi nebo internet s wi-fi zdarma. Jistě oceníte vlastní sociální zařízení na pokoji. Lednička je vám k dispozici ve společné kuchyňce.
Pokoj 4Pokoj 4 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 4 hosty. V největším pokoji penzionu se rozkládají 2 manželské postele. Ideálnímu pokoji pro partu kamarádů nechybí vlastní sprcha a WC, televize a wi-fi zdarma. Lednici můžete opět použít ve společné kuchyňce.
Pokoj 5Pokoj 5 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 2 hosty. Perfektní pokoj pro přátele má 2 oddělené postele. Využít můžete televize i WI-FI zdarma. Na pokoji budete mít vaše osobní sociální zařízení. Ledničku sdílejte s ostatními hosty ve společné kuchyňce.
Pokoj 6Pokoj 6 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 2 hosty. Stejně jako v pokojích 3 a 7 tady najdete manželskou postel, proto je pokoj vhodný pro pár. Pohodlí a soukromí vám nabídne vlastní sprcha a WC na pokoji. Nahrát fotky na Instagram nebo plánovat zítřejší výlet můžete díky wi-fi zdarma. Nechybí ani televize. Lednici najdete ve společné kuchyňce.
Pokoj 7Pokoj 7 si vyberte, pokud hledáte ubytování pro 2 hosty. Stejně jako v pokojích 3 a 6 tady najdete manželskou postel, proto je pokoj vhodný pro pár. Při ranní hygieně nebudete nikým rušení, protože sociální zařízení je přímo na pokoji. Nejčerstvější zprávy o počasí načerpáte přes wi-fi zdarma nebo TV. Ve společné kuchyňce využijte lednici.

Recepce

Recepce se nachází ve vedlejším multifunkčním sportovním areálu cca 100m.

Gastronomie

Penzion nabízí společnou kuchyňku pro všech 7 pokojů. Restaurace se nachází 100 metrů od ubytování.

Okolí pensionu a Votice

V okolí Votic můžete třeba probouzet rytíře pod horou Blaník nebo obdivovat krásy zámku Konopiště. Pokud si chcete od výletů odpočinout, padne vám do oka sportovní centrum přes ulici. V okolí se také nachází Čapí hnízdo, areál Monínec, město Tábor či Zámek Vrchotovy Janovice.

Rezervovat ubytování v PENZION TSPORT VOTICE

Nejbližší ubytování ve Voticích a okolí

Ubytování Votice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah