HOTEL TYL - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Historická budova čtyřhvězdičkového hotelu Tyl se nachází na příjemném Tylově náměstí nedaleko Václavského náměstí, které je vzdáleno přibližně 600 metrů. Nedaleko se nachází také náměstí Míru v oblíbené čtvrti Vinohrady. Snadno dostupné jsou i další pražské památky, jako je Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Karlův most a Vyšehrad. Hotel se nachází také v blízkosti Kongresového centra a Výstaviště, takže je ideální pro služební cesty. Hotel Tyl je zařízen luxusním italským nábytkem a originálními starožitnými kousky, díky nimž bude váš pobyt pohodlný a nezapomenutelný.

HOTEL TYL ubytování v hotelu

​STANDARDNÍ POKOJEPokoje Standard má manželskou postel nebo dvě samostatné postele a italský nábytek a textilie. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem.
DELUXE POKOJEDvoulůžkové pokoje DeLuxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, psacím stolem a relaxačním koutkem, které se nacházejí v klidné zadní části hotelu s výhledem do dvora. Všechny pokoje DeLuxe jsou vybaveny luxusním italským nábytkem. Koupelna je plně vybavená, včetně vany a fénu.
APARTMÁ
1 prostorné apartmá v klidné zadní části hotelu, s výhledem do dvora a na Pražský hrad. Apartmá je rozděleno na dva pokoje, každý s vlastní plně vybavenou koupelnou s vanou a sprchou.

Okolí hotelu a Praha

Díky výborné dostupnosti můžete navštívit další pamětihodnosti a architektonické památky Prahy jako např. Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Karlův most, Vyšehrad. V těsné blízkosti se též nachází Kongresové centrum a výstaviště, čímž se hotel stává ideální i pro pracovní cesty.

Rezervovat ubytování v HOTEL TYL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah