HOSTINEC A PENZION U LÍPY - Velichov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion U Lípy se nachází ve Velichově asi 7 km od Ostrova. Ubytování nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar a je nekuřácké. Ubytování je vzdálené 17 km od Karlových Varů a 26 km lyžařského střediska Fichtelberg. Pokoje v Penzionu jsou vybavené vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je i společná kuchyňka se společenskou místností. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Pokoje v Hostinci jsou vybavené a mají k dispozici společné sociální zařízení, proto tyto pokoje doporučujeme spíše větším skupinám. Každý pokoj je pak vybaven TV, několika jednolůžkovými postelemi a šatní skříní.

HOSTINEC A PENZION U LÍPY ubytování v pensionu

Pokoje Penzion: ​Dvoulůžkový pokoj - V penzionu je k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, TV, šatní skříní i odkládacími stolky. Dvoulůžkový pokoj s externí koupelnou - V penzionu je k dispozici dvoulůžkový pokoj s externí koupelnou. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, TV, šatní skříní i odkládacími stolky. Třílůžkový pokoj -K dispozici jsou i 2 pokoje třílůžkové s vlastní koupelnou. Lze využít možnost přistýlky, pokoj poté bude až pětilůžkový. Pokoje jsou vybaveny manželskou a jednolůžkovou postelí, TV, šatní skříní i odkládacími stolky.
Pokoje Hostinec: Dvoulůžkový pokoj - K dispozici jsou 3 pokoje dvoulůžkového typu. Čtyřlůžkový pokoj - Pokoj čtyřlůžkový je k dispozici 1Pětilůžkový pokoj - Pětilůžkový pokoj je k dispozici také 1

Rezervovat ubytování v HOSTINEC A PENZION U LÍPY - Velichov

Nejbližší ubytování Velichov a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah