APARTMÁNY KARLOVA 153 - Praha

  • Praha (827)
  • >>> Josefov (148)
  • >>> APARTMÁNY KARLOVA 153 - Praha

Více o aparthotelu

Popis ubytování

Residence Karlova nabízí sedm nově vybavených apartmánů, které vynikají nejen moderním a kvalitním zařízením, ale především lokalitou, ve které se nacházejí. Pyšní se skvělou občanskou vybaveností (ve velmi blízkém okolí). Díky své poloze mohou nabídnout nejen úžasný výhled na historické centrum Prahy, ale také kulturní vyžití.
Samotný dům v Karlově ulici byl vystavěn na gotické parcele podle projektu z roku 1850. V pozdní renesanci byl dům přestavěn a rozšířen. Tento městský dům je památkově chráněn od roku 1958 a nachází se v historickém centru Prahy. Veškerá občanská vybavenost je ve velmi blízkém okolí. Dům v Karlově ulici má 4 patra s výtahem. V každém poschodí jsou dva byty, které jsou dispozičně od 40 m² do 123 m² (1+kk až 3+kk). Většina bytů má svou vlastní terasu.
Karlova ulice též známá jako Královská cesta mezi Karlovým mostem, Staroměstským náměstím a Staroměstskou radnicí s orlojem. V této ulici se nachází mnoho památek, které jsou zařazeny mezi nejvýznamnější české kulturní dědictví. Karlova ulice je pouze pěší zónou.

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY KARLOVA 153 - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah