CHATA STŘÍBRNÝ POTOK - Kraslice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto

Více o chatě

Popis ubytování

Chata Stříbrný Potok je unikátní horská chata v přírodě Krušných hor v malebné vesničce Stříbrná u Kraslic.

Objekt je vhodný pro i lyžařské výcviky, školy v přírodě, soustředění, soukromé akce, atd. Náš personál zajistí kromě příjemného ubytování i kvalitní stravování. Ubytování ve 4-5 lůžkových pokojích. Nabízíme pokoje se společným sociálním zařízením. Stravování - v případě zájmu poskytneme i plnou penzi. Objekt disponuje barem, sálem s audiovizuální technikou, hernou (ping-pong, šipky, . .).

CHATA STŘÍBRNÝ POTOK ubytování v chatě

Nabízíme 4 - 5 ti lůžkové pokoje.

Gastronomie

Na základě dohody můžeme poskytnout snídani, oběd nebo večeři. Vše formou bufetového stolu. Cena je 120, - Kč/os. za snídani, 120, - Kč oběd a 120, - Kč za večeři.

Okolí chaty a Kraslice

Chata Stříbrný potok se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách nedaleko města Kraslice. Tato krušnohorská oblast patří mezi oblíbená centra zimních i letních sportů. V zimě je k dispozici několik lyžařských vleků, tři lyžařské sjezdovky a řada svahů vhodných k lyžování. Nejbližší areál se nachází přímo v obci Stříbrná (kotva a poma), dále lyžařské středisko Bublava, vzdáleno 4,5 km. Milovníkům běžeckého lyžování se nabízí Krušnohorská magistrála, která spojuje Bublavu s Božím Darem. Blízká hranice s Německem umožňuje využít mnohakilometrových běžeckých tras i u našich sousedů v okolí Klingenthalu. Trasy jsou vždy upraveny perfektně. V létě lze podnikat pěší výlety po značených i neznačených cestách, (Bublava- Bleiberg, Špičák, Kraslice, Tisová, ZOO Klingenthal. Aktivnější dovolenou lze strávit putováním po cyklistických trasách či procházkami zdravou lesní přírodou.

Rezervovat ubytování v CHATA STŘÍBRNÝ POTOK - Kraslice

Nejbližší ubytování v Kraslicích a okolí

Ubytování Kraslice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah