HOTEL NOIR - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Noir se nachází v srdci Prahy v pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea. Poloha hotelu nabízí vynikající dostupnost MHD, stanice metra I. P. Pavlova je vzdálena jen 3 minuty chůze.

Nově zrekonstruovaný Hotel Noir se nachází v historické budově a nabízí 30 klimatizovaných pohodlných pokojů vybavených moderním designovým nábytkem, protihlukovými okny, zařízením na přípravu kávy a čaje a LCD televizí. Moderní koupelny nabízí vanu nebo sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma. V celém objektu je k dispozici Wifi zdarma. Kontinentální snídaně se podává každé ráno v naší snídaňové restauraci.

Koktejly a široký sortiment dalších nápojů se podávají v lobby baru, ale můžete si je vychutnat i na naší letní zahradě. Parkovací místa jsou k dispozici přímo v hotelu, nutná rezervace předem.

HOTEL NOIR ubytování v hotelu

Všechny naše klimatizované pokoje jsou vybavené moderním designovým nábytkem, protihlukovými okny, zařízením na přípravu kávy a čaje, LCD televizí a wifi ZDARMA. Moderní koupelny nabízí vanu nebo sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma.

Recepce

Recepce je otevřena každý den 10:00 - 22:00

Gastronomie

Kontinentální snídaně je podávána každé ráno od 7:00 -10:00 v naší snídaňové restauraci.

Rezervovat ubytování v HOTEL NOIR - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah