HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

  • Praha (842)
  • >>> Braník (29)
  • >>> HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Holiday Inn Prague Congress Centre je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. Naše poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízíme rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponujeme velkokapacitními garážemi a jsme součástí Kongresového centra Praha, největšího kongresového centra v České republice.

V naší nabídce pokojů najdete zrekonstruované pokoje kategorie standard a exekutivní apartmá s výhledem na Prahu za výhodné ceny. Myslíme také na rodiny s dětmi, hendikepované hosty i na Vaše domácí mazlíčky. Rádi Vám vždy vyjdeme vstříc a připravíme pokoje dle Vašich požadavků.

HOLIDAY INN PRAGUE ubytování v hotelu

Standardní pokoje

Moderní pokoje kategoriestandard jsou vybaveny velkými a pohodlnými postelemi (king nebo twin) shypoalergenními lůžkovinami, samostatně ovládatelnou klimatizací, televizorem splochou obrazovkou a mini ledničkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem či vanou, toaletou, kosmetickým setem, kosmetickým zrcátkem a fénem. Na pokoji je dále kdispozici čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí. Připojení kvysokorychlostnímu Wi-Fi či kabelu je zdarma.

One Bedroom suite

Apartmán se skládá zložnice a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a dvou samostatných koupelen stoaletou. V jedné koupelně je rohová vana a v druhé sprchový kout. Dále je vkoupelnách k dispozici kosmetický set, župan, pantofle a osobní váha. V každémz pokojů najdete pracovní stůl, televizi s plochou obrazovkou, kapslovýkávovar, žehličku s žehlícím prknem, mini ledničku a sejf. Apartmány jsousituovány v 5. a 6. patře a některá poskytují krásný výhled na Prahu. Připojeník vysokorychlostnímu Wi-Fi je zdarma.

Myslíme také na Vaši ochranu, proto je na každém pokoji detektor kouře, trezor a bezpečnostní systém. Jsme striktně nekuřácký hotel, pokud si chcete zakouřit, tato možnost se našim hostům nabízí přímo před hotelem a na terase v naší zahradě. Také váš vůz bude v bezpečí v našich podzemních garážích, odkud vyjedete výtahem přímo na recepci.

Recepce

24/7

Gastronomie

Staráme se také o skvělé gastronomické zážitky, na které můžete zavítat do gourmet Restaurantu Esprit nebo v pracovním týdnu zaskočit do Délicatesse Bistra na rychlý oběd, kávu, zákusek nebo si objednat jídlo s sebou. V naší kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává náš talentovaný tým v čele se šéfkuchařem Janem Wiesnerem. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.

Okolí hotelu a Praha

Holiday Inn Prague senachází se na klidném místě poblíž parku na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle aPodolí a sousedí s Kongresovým centrem Praha. Z hotelové zahrady i pokojů sihosté mohou užít překrásných panoramatických výhledů na Prahu, zejména nanedaleký historický Vyšehrad, který je považován za bájnou kolébku Prahy a jejednou z nejvýznamnějších pražských památek. Díky skvělému umístění hotelupřímo u stanice metra je možné pohodlně navštívit všechny hlavnípamětihodnosti: Pražský hrad, Karlův most, Malou Stranu, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí i kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského, kde je vystavena vzácná soška Pražského jezulátka.

Rezervovat ubytování v HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah