HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

  • Praha (749)
  • >>> Braník (28)
  • >>> HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Holiday Inn Prague Congress Centre je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. Naše poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízíme rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponujeme velkokapacitními garážemi a jsme součástí Kongresového centra Praha, největšího kongresového centra v České republice.
V naší nabídce pokojů najdete nově zrekonstruované pokoje kategorie standard, exekutiv a apartmá s výhledem na Prahu za výhodné ceny. Myslíme také na rodiny s dětmi, hendikepované hosty i na Vaše domácí mazlíčky. Rádi Vám vždy vyjdeme vstříc a připravíme pokoje dle Vašich požadavků.

Pro hosty bydlící na exekutivních pokojích, je přístup do Executive Lounge po celou dobu pobytu zcela zdarma. K dispozici zde máte občerstvení a výběr nealkoholických nápojů.

HOLIDAY INN PRAGUE ubytování v hotelu

Standardní pokoje

Nově zrekonstruované pokoje nabízejí velké a pohodlné postele (různá uspořádání), protialergické deky a polštáře, samostatné ovládání klimatizace a topení, varná konvice, čajový a kávový set, lednička a žehlička (na vyžádání) jsou samozřejmostí. Rychlé připojení k internetu pomocí Wi-Fi, nebo kabelu je na pokojích zdarma. Během volné chvilky můžete sledovat mezinárodní i české televizní kanály na našich Full HD televizích.

Exekutivní pokoje

Na každém exekutivním pokoji najdete oproti pokoji standardnímu navíc župan, pantofle, exkluzivní kosmetiku, osobní váhu, žehlič na kalhoty. Po celou dobu pobytu budete mít přístup do Executive lounge, která nabízí občerstvení, prostor pro relaxaci i práci. Na výběr máte z variant KING nebo TWIN, tedy velká manželská postel nebo dvě oddělené postele.

Exekutivní apartmá

V každém exekutivním apartmá máte k dispozici oddělené pokoje, ložnici a obývací pokoj s rozložitelnou sedačkou, na které se vyspí například Vaše děti. Dále dvě samostatné koupelny, jednu s rohovou vanou, druhou se sprchovým koutem, v obou exkluzivní sady kosmetiky, župany, pantofle, osobní váhy. V každém z pokojů najdete pracovní stůl, velkou televizi, telefon, čajový a kávový set, žehličku a žehlič kalhot, lednička a trezor. Exekutivní apartmá jsou situována v 5. a 6. patře a mají tak většinou krásné výhledy na Prahu.
Pokud jste ubytováni v 5. a 6. patře, tedy v exekutivní sekci, máte po celou dobu pobytu přístup do Executive Lounge, kde je k dispozici občerstvení a výběr nealkoholických nápojů.

Myslíme také na Vaši ochranu, proto je na každém pokoji detektor kouře, trezor a bezpečnostní systém. Jsme striktně nekuřácký hotel, pokud si chcete zakouřit, tato možnost se našim hostům nabízí přímo před hotelem a na terase v naší zahradě. Také váš vůz bude v bezpečí v našich podzemních garážích, odkud vyjedete výtahem přímo na recepci.

Gastronomie

Staráme se také o skvělé gastronomické zážitky, na které můžete zavítat do gourmet Restaurantu Esprit nebo v pracovním týdnu zaskočit do Délicatesse Bistra na rychlý oběd, kávu, zákusek nebo si objednat jídlo s sebou. V naší kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává náš talentovaný tým v čele se šéfkuchařem Janem Wiesnerem. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.

Rezervovat ubytování v HOLIDAY INN PRAGUE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2022 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah